anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Surprize pentru iubit?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un spectacol de strip. Efect garantatwinking

| Malvina24 a răspuns:

Aseara m-a vazut cu prietenul eu si i-am pregatit o seara cu multe lumanari parfumate, muzica frumoasa pe care sa ne sarutam si sa ne simtim bine! syunt o multime de lucruri pe care le poti face! Poti lua o sampanie(noi nu putem bea deoarece el e cu masina si am inlocuit-o cu un compot de ananas), petale de trandafir(se cumpara de la o florare proaspete! desfaci trandafirul si petalele le pui peste lenjeria rosie pe pat!(bine asemea lucruri poti face doar daca stai tu cu el in casa la momentul respectiv nu si cu bunica, parintii, catelu' etc )muzica sa fie lenta, romantica(depinde ce ii place si lui, nu poti sa-i pui unul rock-er o manea nu?, asa ca si muzica trebuie aleasa bine) poti sa cumperi ceva dulce la mine in oras la o cofetarie fac niste prajituri gen tiramisu in forma de inima! si lumanarile poti fi in forma de inimioara(5 lumanari sunt la un set sunt in forma de inima cu sclipici rosu pe ele si costa 2 lei si 50 de bani) depinde si de iubit! poti dansa pentru el(unora le place mult asta) iti pui lenjerie rosie(uhh ce le place asta)+ saruturi pasionale, etc etc oricum o persoana poate fi surprinsa in mod placut in multe feluri! bafta cu iubitul!

Întrebări similare