| dany5555 a întrebat:

Surprize pentru iubit? Pentru o relatie la distanta mai exact...
FUNDA!

Multumesc happy

7 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Fa-i o vizita. Ceva mai bun de atat, nu cred ca poti face!

| dany5555 explică (pentru Ionica9119):

Asta ne dorim amandoi. Pacat ca inca nu se poate.

| AndyLavy a răspuns:

Si eu am o relatie la distanta, si nu prea mai am idei de ce as putea sa ii fac. Prietenului meu ii plac cadourile facute de mine. poti face o prezentare in pp, cu poze cu voi, si sa scrii acolo tot ce simti, sau poti face un filmulet cu tine, undeva afara, plimbandu-te si spunandu-i diferite lucruri. Eu am de gand sa fac asta, insa cu niste biletele, mai mari. sau cumpara-ti un tricou ( o singura culoare), si scrie sau coase ceva pe el, gen : "te iubesc" apoi fa-ti niste poze. sau poti face poze la un studio, specializat, si i le trimiti prin posta. sau pe internet. nu prea stiu.dau ma rog fa-i ceva arata-i si ii vei da cand va veti vedea.si asta poate fi o surpriza. din pct meu de vedere.
Bafta, iubiti-va mult!

| dany5555 explică (pentru AndyLavy):

Deja le-am facut pe toate.offlaughing

Multumesc mult si voi la fel!

| caterinasmile a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi dilema. Si eu am o relatie la distanta si sunt indecisa! Timpul trece repede si acus bate Craciunul la usa iar daca el nu vine eu nu pot sa ma deplasez la el( e mai complicat).M'am gandit ca de Craciun daca nu vine sa'i cumpar un cadou frumos si sa'i scriu o scrisoare si fara sa'i spun sa il trimit prin posta :X

| dany5555 explică (pentru caterinasmile):

Ar fi o idee thinking dar.e complicat.

| caterinasmile a răspuns (pentru dany5555):

Da este mai coplicat dar daca vrei sa'i faci o surpriza cred ca e destul de dragut. Adica eu stiu ca iubitului meu ii va placea! Succes!