| Cleopatra_5290 a întrebat:

Imi puteti spune 10-15 surprize dragute pentru el?happy (iubit)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa incerc, dar nu stiu cate ti se vor potrivi, pentru ca alte surprize faci la 18 ani, altele la 38, alte surprize cand locuiti impreuna si altele cand va intalniti doar in oras...
happy
1.Biletele de dragoste pe unde nu se asteapta,in baie,sub perna,in sandwich-ul pentru servici, pe volanul masinii, in buzunarul de la pantaloni, sub servetelul de la masa, pe servetelul de la masa...etc.
2.Parfum cu fotografia ta in locul denumirii, un parfum care te ameteste si pe care il adora si el.
3.Telefoane si/sau cu un simplu "te iubesc", la cele mai stranii ore sau oricand simti nevoia.
4.Aranjeaza lucrurile in asa fel, incat sa leneviti o zi intreaga in pat si aici ideile sunt nesfarsite.
5.Nu purta lenjerie intima la o nunta, o logodna sau o petrecere si strecoara-i acest mic secret al tau cand sunteti foarte inconjurati de prieteni si cunostinte, urmarea va fi foarte draguta.
6.La un eveniment aparent neinsemnat, imbraca-te cum ii place lui cel mai mult, chiar si sa mergeti impreuna la cumparaturi.
7. Pune-ti o funda de cadou pe tine si invita-l sa-si desfaca cadoul.
8.In mod sigur are o pasiune,o slabiciune, un hobby, cauta lucruri care i-o satisfac si ofera-i-le intr-o zi fara nici o semnificatie, nu de ziua lui, nu la aniversarea zilei voastre.
9.Invita-l la tine si adopta un stil complet nou,devino alta, o necunoscuta, par, machiaj, tinuta si sedu-l.
10.Inventeaza jocuri "esti gata sa..." care pot fi urmate de. orice!
11.O baie impreuna, pe neasteptate.
12.O batatie cu frisca, cu dulceata, cu miere la micul dejun, intr-o zi libera de obligatii.Pe urma va curatati reciproc.
13.Un masaj relaxant pe spate.
14.Surprise party de ziua lui sau. fara nici un motiv, doar de dragul party-ului!
15.Un catel al vostru,o pisica,un animaluts de care sa aveti grija impreuna...
happy

Jocul,surpriza si bucuria in general, fie ca i-o aduci tu lui sau el tie, pastreaza vie o relatie, plictiseala si intrarea in banalitate o omoara!
Am incercat sa raman in limitele decentei cu ideile pe care le-ai vrea, dar orice care stii ca i-ar putea produce bucurie e bine venit!
Succes!

6 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Simplu fai un oralwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Capi a răspuns:

Asteaptal dezbrăcată in camera sigur va fi surptins laughing acum să fiu serios
1: cumparai un ceas de firma
2 o scrisoare de dragoste
3 face-ti o plimbare la locul unde v-ati cunoscut

| Skilline2012 a răspuns (pentru Capi):

1-0 limba romana.

| Capi a răspuns (pentru Skilline2012):

Am gresit recunosc... se intampla 1-0 umor :*

| Skilline2012 a răspuns (pentru Capi):

Nu prea cred.