| ecristinamc a întrebat:

Ta-da-da-dam...am revenitlaughing
De data asta e alta problema.Pe un site de socializare am cunoscut un tip foarte dragut.Si ma rog. el mereu ma saluta cand intra si iese din joc.si de la un timp de intelegem fooarte bine si cred ca el chiar ma place.in seara asta cand mi-a spus la revedere a zis mai multor fete nu doar mie si.Eu am adaugat"Ce faci iubiii iti saluti fanele?" si una din alea cica."Poate tu esti fana lui" si asa prost ma simt.ca el radea si na.
Ce ii zic acum? Cum pot sa clarific chestia ca nu sunt nici o fana doar era vreo gluma? Tin sa adaug ca multe fete il plac si cica au facut un fan club mrglaughing
Si el ma place pe mine mai mutl de tat.stiu din surse sigurelaughing
Cum pot sa-i explic ca eu nu fac parte in grupa fetelor alora disperate si ca totul a fost doar o gluma?

2 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Eu cred ca s-a inteles de la sine c-a fost o gluma! Acum sincer, asa e pe internet, n-ai dc sa te simti prost.

| TotEu1993 a răspuns:

Buna. Vorbesti cu el in paricular pe messenger sau la telefon, nu iti fie frica sau teama, lasa toate emotiile deoparte si spune-i tipului.Bafta