| anonim_4396 a întrebat:

Cand am cautat poze cu mileycyrus 2012 pe google imi arata o poza cu ea cand mananca un tort cu chestia aia a baietilor.E adevarata poza chiar a manacat tortu ala a fost ziua ei?

Răspuns Câştigător
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Nu,nu e adevarat.e doar photoshop nivel:expert ha ha big grin Fundita? love struck

2 răspunsuri:
| StephyMonster a răspuns:

Nu stiu exact, dar miley a exagerat cu drogurile si cu alcoolul...vedeta copiilor a ajuns sa joace in filme pentru adulti, frumos din partea ei.Asta e, e viata ei... poza poate fi si reala dupa cum a exagerat de rau miley, dar poate fi si facuta pe photoshop

| Onio a răspuns (pentru StephyMonster):

Offf, acum i-ai stricat parerea buna despre Miley Cyrus laughing

Din pacate este adevarata atat poza, cat si cele spuse de tine.
Dar, ce face MileyCyrus cu viata ei personala, si atata timp cat nu afecteaza lumea din jurul ei, din partea mea poate sa faca ce vrea.