| Inocenta510 a întrebat:

Te poti indragosti de cineva cu mult mai tanar?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
E o vorbă în popor: dragostea e oarbă.
Da, te poți îndrăgosti.
Pa, pa.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Desigur!
Dragostea nu tine cont de varsta.

| darrio2007 a răspuns:

Desigur.Dragostea nu are varsta.

| trăncănici a răspuns:

Ce-ţi mai bate inimioara....Ca la 16 ani! Da, de ce nu? Mai ales că în perioada menopauzei se recomandă sex la greu! Menţine tenul tînăr, etc.Ai multe avantaje! Mai bine unul cu 'j de ani mai tînăr decît mai bătrîn.N-ai văzut ce ten au tinerele d-ne căsătorite cu granpa? După 5-6 ani de convieţuire, ajung ele să arate mai bătrîne decît soţul. Urmează-ţi visele, că tinereii îţi ridică moralul.

| Trolli a răspuns:

Depinde. Dragostea tine cont de varsta, daca nu era asa, pedofilia era legala!

| horia2012 a răspuns:

Iubirea nu are varsta. Dragostea are.
Cred ca te poti indragosti, dar e penibil.

| dragos9234 a răspuns:

TE poti indragosti si de un castravete.

| Lynna a răspuns:

Dragostea nu are varsta!

| gmxromania78 a răspuns:

Da, desigur!

| ovidiu8msn a răspuns:

Nu. Nu las lucrurile sa degenereze in halul asta. Si partea cu,, dragostea nu are varsta'' este o tampenie.

| m2704 a răspuns:

Binenteles ca da. Dragostea nu tine cont de varsta sua de alte chestii.Nici macar de sexul persoanei iubite.laughing

| ToffyNR1 a răspuns:

Pai fa o incercare!laughing

| AndreeeaDaniela a răspuns:

DA,de ce nu?
Dragostea nu are varsta! Nu tine cont de principii, de nationalitate, de rasa, religie, de nimic.Asa ca nu trebuie sa te framanti din cauza aceasta.

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Normal! Nu conteaza varsat, ci cat de mare este iubirea.

| Andruta12 a răspuns:

Da te poti indragosti de cineva mai tanar decat fiindca dragostea nu tine cont de varsta.

| AlexBlack a răspuns:

Dragostea nu tine cont de varsta. In iubire pot fi diferente foarte mari de varsta. Nu ca asta ar conta

| frumusica97my a răspuns:

Da nu sti?
,, Dragostea nu are VARSTA''

| Colle a răspuns:

Poti sa te indragostesti de cineva mai tanar, dragostea nu are reguli.In dragoste si razboi tot e permis.

| AleeAlly a răspuns:

Normal, dragostea nu are varsta happy

| Daniel_Stefan_1988 a răspuns:

Da dragostea nu este dupa varsta

| Bazilisc_Baz_1998 a răspuns:

Desigur!