| Costinamiha a întrebat:

Theraflu sinus scade efectul anticoncepționalelor? Am intrebat si farmacistul si mi-a spus ca nu, dar vreau sa fiu sigura

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca farmacistul ti-a spus asa de ce crezi ca am fi noi mai destepti decat el?
Ala are o facultate.Nu a fost pus acolo sa vanda patrunjel.
Nu scade efectul, stai linistita.Numai antibioticele fac asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce ai zis, ca niste cunoscuti fara nicio calificare medicala de pe net stiu mai bine ca farmacistul

| Oana92 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de prea multe ori...Doar antibioticele scad efectul anticonceptionalelor. Atat! Poti lua ce medicament de raceala vrei ca o sa fii ok. Si daca nici acum nu esti convinsa te poti proteja suplimentar si cu prezervativ...

| e1xtz a răspuns:

D-ra, fa-ti un bine nervilor tai, si lasa-te de facut sex pana vei dorii sa ai un copil.

Din intrebarile tale este imposibil sa te bucuri de un act sexual, paranoia ta depaseste imaginatia.

| Dal a răspuns:

Doar antibioticele scad efectul anticonceptionalelor, deci cu Theraflu sinus este in siguranta.

| Moisa_Mara_1967 a răspuns:

Elegant, farmacistul su medicul sunt prosti și internetul este mai deștept rolling on the floor)) ai jignit 2 categorii profesionale intr-o singura fraza