| Curiozități1 a întrebat:

Știe cine dacă chiar doare dezvirginarea? Dacă se rupe ‘ața’ aia, dacă curge sânge, cat de tare doare, dacă e insuportabil sau suportabil, fără hate sau ceva va roglaughing
Întreb asta pentru ca o voi face pentru prima dată …

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La un procent foarte mare de bărbați ață rămâne intact pe tot parcursul vieții indiferent de activitatea sexuala.

| LordCristobal a răspuns:

Doare putin dar daca o faci cu persoana potrivita e un sentiment foarte fain.
Simti si durere dar si placere in acelasi timp.
Si nu e durere insuportabila.
Si legat de ruptul atei asta e doar un mit nu la toata lumea se rupe ata, chiar la foarte putin oameni se intampla treaba asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare,pe mine m-a durut