| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat. Vin cu o intrebare: dezvirginarea la baieti cum se produce, ce schimbari apar, daca doare, cum doare, curge sange, cat curge, cum e mai bine sa o fac prima data cu prezervativ sau fara? Vreau toaaate detaliile posibile, va rog mult laughing in special de la baietii care au trecut prin aceasta experienta, nu de la fete, ca ele n-au cum sa stie (sau daca au vreun detaliu important... e bine venit!). Multumesc mult!

59 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Stai prietene linistit.ca nu te doare nimic. Eventual sa-ti curga niste sperma, dar in nici un caz nu iti curge sange. Daca ai ocazia sa de dezvirginezi.baga tarewinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Tinere fii calm nici un baiat nu a murit din cauza aceasta, ai încredere si asteapta primul contact sexual cu o fata si atunci vei vedea ca ti-ai facut probleme degeaba.

| maryana5 a răspuns:

Tu nu ai auzit de parinti? analizand mai bine situatia constat ca totul se invarte in jurul tau! thinking Nu ai curaj sa vorbesti cu parintii tai... asta mi se pare o problema mai mare decat asa-zisa-ta-problema. nerd nerd nerd
xo~ mary

| alexdop21 a răspuns:

In primul rand nu este ca la fete, nu sangereaza nu te doare mai nimic, dar in schimb exista ruperea unei legaturi intre preput si organul in sine care e uneori dureros si sangereaza putin, dar nu iti fa griji unii dintre doctori afirma ca odata cu ruperea ei, marime penisului se mai schimba putin (creste), eu unu sincer nu stiu daca e adevarat, dar oricum, nu tuturor ni se intampla asa ceva din primul contact sexual

| Encore a răspuns:

E bine, atata tot laughing

Alte răspunsuri
| amfetamina a răspuns:

laughingomg... logic ca trebuie prezervativ

| gabi93 a răspuns:

Bun...si eu am o prietena dar evit contactul sexual pentru. ca si eu am problema asta... si chiar mi-e frica ca o sa ma paraseasca din cauza asta (deja din Mai imi tot face propuneri discrete si o prietena de-a ei care imi este ca o sora...bla bla bla... mi-a spus ca ea vrea si o sa "mearga cu altul" )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, pe mine m-a durut rau de tot! mai bine nu te complica.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti curge putin sange...si te ustura 2 zile max 3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti curge f putin sange.si te ustura 2 zile max 3 dar nu rau

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se rupe ata te doare tare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doare. baga tare!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma vezi ca se poate sa si mori din cauza unei dezvirginari

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu am 15 ani straight face si as putea sa ma dezvriginez... dar tot asa mi-e ff frica ca ma doare straight face vreau sa-mi spuna si mie cineva doare? curge sange? la fete stiu ca, curge...la baietii nu stiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e fara dar sa ai grije

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Weee curge o galeata de sange si ia si 10-15 pacchete de servetele! happyrolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu mori de durere thu crezi ca mai simti durere cand chelu se distreaza ai de capu tau orkum ai grija sa nu iei sculament...laughinglaughing

Alte răspunsuri