| anonim_4396 a întrebat:

Timp de doua luni de zile nu am mai avut un contact sexual neprotejat. Am avut ciclu de doua ori (prima data flux mai mic (4zile), iar a doua oara a durat 7 zile cu flux foarte mare in primele zile).Am avut simptomele pe care le am de obicei inainte sa imi vina. Sunt momente cand le am si momente cand nu le am. Ciclul este regulat, (25-28zile) o singura data a intarziat acum un an. Acum sunt in ziua 30 si sunt putin speriata pentru ca nu imi intarzie de obicei. In afara de sani putin mai umflati, alt simptom nu mai am. Este posibil sa fiu insarcinata avand in vedere cele spuse mai sus sau este din cauza lipsei de miscare si programului de somn stricat din cauza carantinei?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ai zis timp de doua luni nu ai avut contact sexual neprotejat, dar protejat ai avut?

| Siennnnna a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am avut niciun fel de contact

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Siennnnna):

A, păi zi așa, ce varsta ai?

| Styles_Anca_1996 a răspuns:

Și eu am pățit la fel, 2 luni nu mi-a venit și aceeași chestie am avut și eu, sânii ma dureau. Dar eu aveam și grețuri, dureri de cap, am făcut 2 teste.
Iar după câteva zile mi-a venit, deci nu te speria, e o dereglare. Poate ai răcit.

| Siennnnna a răspuns (pentru Styles_Anca_1996):

Ai ciclu regulat? Si dupa cat timp ai facut testele?