| YellowAngel a întrebat:

Timpul normal al unei partide de sex?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

30 min

| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, experiente, atractie fizica, emotionala etc

| Emilian65 a răspuns:

Cat te tin puterile.

| Sofer a răspuns:

10-30 minute.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Minim 5,4 minute este timpul mediu al uni contact sexual, iar ca o femeie sa fie pe deplin satisfacuta durata unei partide trebuie sa fie de 7, 5 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pânã când incep picioarele sã tremure.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul raspuns corect...

| Kramerwalt a răspuns:

Daca este corect practicat...nedeterminat laughing

| Jonas94 a răspuns:

Între 5 și 15 minute, cam ăsta e timpul mediu big grin.

| MULLER96 a răspuns:

20 min minim

| MULLER96 a răspuns:

Da tu cat cel mai lung sex ai avut dupa durata aproximativ si cel mai scurt?

| YellowAngel explică (pentru MULLER96):

Cel mai scurt a fost cand si-a bagat-o si si-a dat drumul
Cel mai lung nu am cronometrat, dar a fost unul in care ajunsesem sa ma plictisesc si sa vreau sa ma culc.

| MULLER96 a răspuns:

Adica daca ii de vreo 20-30 min e foarte idial @YellowAngel?

| dalexbun a răspuns:

Depinde de factori emotionali : sentimente, sau valori - bani, masina, etc.Depinde de ce iti doresti de la o partida de sex.

| Luoar94 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, la contitutia fizica la mentalitate, depinde de cum a fost ziua respectiva, de felul cum te simti sau cum te face sa te simti persoana respectiva, sunt destul de multi factori care influenteaza durata partidei.

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Depinde de ambii parteneri, poate dura chiar si ore bune...

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

45 -50 minute