| Dyva91 a întrebat:

Tin foare mult la prietenul meu si il iubesc nespus de mult dar diferenta intre noi e de 5 ani si rudele lui spun ca sunt inca mica pentru el deoarece nu am ajuns inca majoratul. Ce sa facem, cum sa procedam?

Fundita...

Răspuns Câştigător
| jimime a răspuns:

Nu va lasati doborati de asa ceva. Daca va iubiti ramaneti impreuna. La urma urmei, o data si o data tot o sa devii majora. Doar nu sta timpul in loc acum. Asta nu e motiv de a te impotrivi unei relatii. Daca asta e problema la voi, la cei care sunt cu persoane cu 20 de ani mai batrani/tineri decat ei ce sa mai vorbim? In fine. Iubirea nu cunoaste limite de varsta, asa ca nu va despartiti din cauza asta.

| Dyva91 explică (pentru jimime):

Mersi mult de sustinere, asta inseamna mult pentru mine...

| Dyva91 explică (pentru jimime):

Mersi mult de sustinere, asta inseamna mult pentru mine...