| brunette_7029 a întrebat:

Tine la mine enorm de mult, nu ii place sa ma vada cu altcineva, e foarte gelos si eu de asemenea tin la el mult. Ne-am dorit sa fim impreuna de acum 7 luni.Problema a fost ca de 7 luni de zile nu ne-am mai vazut deloc, nu ne-am telefonat unul pe altul, pur si simplu ne gandeam unul la altul dar nu aveam niciunul curajul sa ne vedem sau sa vorbim, in fine. Pana acum 2 saptamani cand ne-am intalnit intamplator, eu asteptam la mine in scara sa vina coboare liftul si sa urc in casa, si cand sa ajunga liftul la parter iese el din lift. Primul lucru pe care l-am facut a fost acela de a zambi unul la altul si tot asa. Apoi am urcat in casa, m-a sunat sa ne intalnim si la intalnire ne-am bagat impreuna. Dar chestia care ma deranjeaza este ca ma minte, adica imi dau seama ca ma minte in legatura cu alte fete. Presimt ca ma inseala. Cand il sun imi zice sunama mai tarziu sau am putina treaba pup pa, sau multe alte treburi care pe mine ma deranjeaza. Bun am inteles vrea relatie serioasa cu mine, are planuri mai cu mine din cate mi-a spus, dar problema e ca fura curent (ma minte). Ieri nu mi-a raspuns toata ziua la telefon, iar seara ma imbracasem sa plec intr-un club ca ma enervasem, si dau de el in fata blocului cu vecina mea, plimband cainele ei. Deci in concluzie am ramas mascaaa. Simteam ca o iau razna. El cu vecina mea se cunosc de mult timp, asta stiu, si mi-a zis ca nu are nicio treaba cu ea, dar nu cred. Eu incerc sa il sun toata ziua, iar seara cand sa ies afara il vad cu ea. Ceva este la mijloc. Ce imi sugerati sa fac? crying

1 răspuns:
| brunette_7029 explică:

Si adineauri cand am plecat de la el, l-am sunat si mi-a spus ca nu poate vorbi. Totusi era acasa si presimt ca sigur e cu o fata.