| AlexandruSC a întrebat:

Știți ca se spune ca există metoda ignoreului în timp ce "combini" la o fată. Întrebarea mea e, exista metoda asta si la fete?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

" Metoda" asta a ignore-ului mi se pare stupida. Sigur ca sunt unele persoane care care devin interesate atunci cand nu le dai atentie, dar mult mai probabil este ca atunci cand vede ca n-o bagi in seama, ea sa te ignore complet. Dupa parerea mea, asta e ceea ce o persoana normala ar face.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "combini" la o fata?

| AlexandruSC explică (pentru Violleta2022):

Nu există o definiție pentru asta, sa combini la o fată face referire la a fi împreună cu ea

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Violleta2022):

La cartela. Paul și Cristina! Hai ca nu a trecut atât de mult timp, trebuie sa îți amintești laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Cine sunt Paul si Cristina?
Eu nu mai vad televiziunea romana de 30 de ani

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Violleta2022):

Aaa, Scuză-mă. Nu am știut. Paul și Cristina făceau în urma cu câțiva ani reclama la Vodafone. Se combinau la cartele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Acum am inteles aluzia, dar sincer, nu aveam de unde sa stiu la ce se refera.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am înțeles. De aceea am și spus la ce m-am referit. Am crezut ca știi reclama de aceea am spus mai sus ca au fost destul de recente reclamele. Nu știam ca de 30 de ani nu ai urmărit televiziunea romana. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Pai locuiesc la celalat capat al pamantului de 30 de ani si nu privesc programele romanesti, dar citesc stirile online.