| anonim_4396 a întrebat:

Buna, intrebarea asta e mai mult pentru fete, astazi ma duc la piscina si mi-a venit menstruatia ieri, stiti cumva daca exista sanse sa ma patez sau se poate intampla ceva? Ca nici nu pot amâna.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti pe ciclul nu ai voie sa mergi la psicina, fiindca o picatura de sange in apa, face apa mov si vine securitatea si te scoate din bazin, in bataie de joc.
Acelasi lucru se intampla si cu cei care-si afc nevoiele in apa din psicina.
Apoi, amenda este enorma, fiindca vor trebuii sa schimbe tone de apa din bazin, pentru ca tu ai infectata-o.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poartă ob

| Sophieka a răspuns:

Nu ai ce cauta in piscina sau la plaja in costum de baie.

| Yxha12 a răspuns (pentru Sophieka):

Pai cine a zis ca merg in costum de baie?

| Sophieka a răspuns (pentru Yxha12):

Din moment ce ai spus ca mergi la piscina... Evident ca imi imaginam ca vei si intra! Daca nu. Poarta o rochie mai lunga sau pantaloni scurti...Du cu tine sampoane si servetele si mai mergi din cand in cand la baie.

| BeSmart17 a răspuns:

I-ati un costum inchis la culoare si poarta ob! succes

| Mavni a răspuns:

Mai bine renunti.