| Baptistalaoe a întrebat:

Știu că este un site unde nu ți se afla identitatea insa cum frate sa nu ai pic de jenă in tine ca femeie,sa folosești fara rușine expresia,, și-a dat drumul in mine,,? Suna atât de vulgar și de stânjenitor

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa fac multi pe internet.

| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa educatiei isi spune cuvantul!

| Holiday a răspuns:

Si cum ai vrea sa spuna, "a ejaculat in vaginul meu"? Sau?!

| Hammurabi a răspuns:

Păi dacă ar spune exact același lucru în cuvinte mai drăguțe și mai gingașe s-ar schimba ceva în imagistica creierului care "interpretează" textul? laughing
Sau pudibonderia (mascată sun forma bunului simț) ar fi soluția pentru o viață mai "curată" și fără vulgarități?

| J0B0MAT a răspuns:

Pe un site anonim, îți poți arăta tot ce e mai rău din tine. Mulți îs și trolli.
Cam nimeni nu cred că vorbește în lumea reală cum vorbește pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai pentru asta: ca nu stie nimeni identitatea reala a acelor fete care afirma asta.
Sub protectia anonimatului putem spune orice, sub protectia anonimatului dispare jena sau teama deoarece ele stiu ca nimeni din anturajul lor nu le-ar recunoaste sau ca nu frecventeaza TPU.

| Saiko10 a răspuns:

Daca nu ai 80 de ani imi pare rau de tine la cum gandesti.

| Morsafaradinti a răspuns:

Da eu eram cu prietena mea si faceam sex si mi-a zis ''sa ti dai drumu in mine'' si mi s-a facust scarba de ea ca e atat de nesimtita sa foloseasca un limbaj atat de vulgar cand noi impartim momente intime.NEAM DESPARTIT