| dianadyana a întrebat:

Tocmai astazi am aflat ca fostul meu prieten numai vrea sa se impace cu minesad.El de vreo cateva zile ma tot lua in brate, imi zambea, incerca sa ma ia la el in brate.Imi tot dadea sperante, ma facuse sa cred ca vroia sa se impace cu mine, cand de fapt nu era asasad.
De ce credeti ca facea aceste gesturi avand in vedere ca el numai vroia sa se impace cu mine?sad

8 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Din ce ai spus tu pare genu de baiat caruia ii place sa se foloseasca de persoane atunci cand "se plictiseste". Probabil acum si-a gasit alta si de aceea nu te mai cauta pe tine.Fii indiferenta, nu il mai cauta si... poate o sa se intoarca roata:*Succes.

| Amelya02 a răspuns:

Ca sa se joace cu sentimentele tale, sa vada cum reactionezi.
Calma! Fa-te ca nu iti pasa, si cupleaza-te cu primul venit!

| justitiarul a răspuns:

Probabil voia altceva de la tine.

| Mann02 a răspuns:

Mintea omului e ca valurile marii care pot fi manipulate de vant... poate atunci a gandit asa dar poate i-a trecut instant si nu mai vrea, cel mai bine e sa incerci sa iti iei gandul de la el pentru ca probabil nu o sa mai mearga nimic oricum o sa va tot certati si asa mai departe... scuze dar asta e realitatea, iluziile te fac sa te simti bine pe moment si mult mai rau mai tarziu. sad

| Madyupsik a răspuns:

Dupa parerea mea el inca te place dar are pe cineva de care ii place mai mult. Sau poate a vrut sa vada cum vei reactiona tu la toate actiunile lui sa vada da ca nu ai sa-l respingi. Si poate a aseptat sa incepi tu vorba despre impacare. Sau poate in simpla gluma. Sunt mai multe variante dar cia mai precisa si adevarata explicatie ti-o poate oferi el. Mult succes draguta si ai grija de tine

| Dreamer12345 a răspuns:

Imi pare rau ca v-ati despartitsad. Si ce mica e lumea si eu am patit la fel la noi a fost 1 an jumate si din senin pentru o cearta neinseamnata ne.am desp adica in fine nu mai conteaza. ce conteaza e ca incearca sa treci peste ma gandesc ca ai tinut la el dara daca nu mai vrea sa fiti impreuna cere-i macar sa ramaneti prieteni puteti ramane prieteni foarte buni, mai puteti sa iesiti sa faceti o plimbare. Nu astepta sa te cheme el poti lua si tu atitudine si sa ii spui il poti lua cu dulcegarii si apoi vezi ca poate si el se schimba. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? puppy dog eyes

| Liana80 a răspuns:

Sa te vada cum reactionezi. Daca iti pare rau sau nu. Insa s-ar putea sa nu fi raspuns la gesturile lui si asta la determinat sa decurga la despartire. Barbati astea cu cat le acordam mai multa atentie cu atata sunt mai rai cu noi.

| Carstea_adriana_1991 a răspuns:

Sa isi bata joc...