| sorina18 a întrebat:

Mai devreme a fost fostul meu prieten la mine sa imi instaleze windosul la calculator(numai mergea pc).L-am chemat pentru ca el mi l-a facut mereu si este singurul care se descurca la calculatoare.Cand a venit la mine la scurt timp eu m-am pus pe pat sa ma uit la tv.El a venit si s-a pus langa mine si m-a luat in brate si apoi mi-a zambit asa de frumossad. Apoi se dadea tot mai aproape de mine si tot dadea sa ma ia in brate.Ma tinut si de manasad. Cand sa plece s-a uitat la mine si m-a luat inca o data in brate si m-a pupat pe gatstraight face.
Oare de ce face aceste gesturi avand in vedere ca spunea ca nu vrea sa se mai impace cu mine?sad
Ce sa cred?sad
Voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

Asta o face pentru ca ii cam permiti..ecista mai multe posibilitati.ori inca nu si-a gasit alta fata si ca sa-si omoare timpul.ori totusi mai tine la tine si vrea sa va impacati.incearca sa vorbesti cu el..sa vezi cum se comporta in continuare cu tine iar daca vezi ca totusi e dragastos si are intentia de a se impaca cu tine..atunci e decizia ta.bafta!>big grin

| perryornitorinca a răspuns:

Probabil ca ii pare rau k v-ati despartit. mai stai putin tim si vezi cum se comporta iar daca mai continua il intrebi daca mai are sentimente pentru tine. bafta multa happy si nu mai fi trista asa cum a spus si andra;-)

| neutrino a răspuns:

Pentru divertisment.

| Azµre a răspuns:

Cine a zis de împăcare?!
Sexul nu-ți mai place... Nici nu e vorba de împăcare doar de sex nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii cu el

| Ozdogan a răspuns:

Buna Sorina.
sad.De ce esti trista?
Posibil te iubeste, are inca sentimente pentru tine.
Incearca sa discuti cu el despre asta. Daca si tie iti place de el, si lui de tine, impacati-va!
Bafta si nu mai fii suparata sad.
Funda?>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Phoenix231 a răspuns:

A avut chef de joaca si tu nu iai raspuns, pacat ca doar el vrea sa fiti impreuna.

| KarinaV a răspuns:

E prost si vrea sa fie cu tine. dar e prost

| VladCzR a răspuns:

Draga mea. ia-ti inima in dinti (fara artere) si intreaba-l sau mai da-i putin timp sa vezi ce se intampla.multa bafta iti doresc

| mynameiskatwoman a răspuns:

Ori are inca sentimente pentru tine si ceva il opreste sa iti spuna ca vrea sa se impace cu tine, ori vrea doar sex. Eu zic sa il intrebi direct ce vrea mai exact de la tine happy