| volum a întrebat:

Tocmai i-am recastigat prietenia unei fete si nu vreau sa o stric iar...deci vreau si eu niste replici bunehappy va rog sa ma ajutatihappy

funda pentru cele mai multe replici

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

As spune si eu natural ca fetele de mai jos, dar daca baietii sar comporta normal, tip caracterul lor, nu ar mai avea prietene, pentru ca majoritatea nu stiu cum sa faca deci iti dau cateva replici big grin :
Te iubesc enorm, si nu vreau sa te mai pierd niciodata
Nu pot sta fara tine
Cat timp nu am fost impreuna, am simtit un gol in suglet
M-am atasat mult prea tare de tine ca sa dau cu piciorul
( etc... Trebuie sa fie replicisiropoase spunse frumos si credibile, priviri intalnite, si imbratisari, asa va functiona ) happy

2 răspunsuri:
| Struuumf a răspuns:

Fi tu, natural, arata-ti sentimentele!:*

| DamnedDark a răspuns:

Sa fi sincer e de ajuns, daca minti si afla n-ai facut nimic... deci...