| abigaill a întrebat:

Top 5 intrebari indiscrete adresate unui >baiat:?

8 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pai depinde si de baiat.Eu sunt genul baiatului de treaba si comunicativ caruia nu ai ce intrebari indiscrete sa ii pui.
(... poate aia cu marimea penisului ar putea fi mai indiscretahee hee)

| abigaill explică (pentru ionutzul31):

E deschis, si intotdeauna conversatiile noastre sunt fte faine cand sunt si cateva intrebari indiscrete, asa ca m-am gandit sa mai fur ceva idei si de la voibatting eyelashes

| ionutzul31 a răspuns (pentru abigaill):

Aha laughing
eu ti-am spus ce mi s-ar putea parea putin idiscret, dar in rest nu mai e nimic

| ℓDℓ a răspuns:

1.cum a fost prima data cand ai facut`o?
2.care e cel mai nebun loc in care ai facut dragoste?
3.cand te-ai epilat prima data?
4.ce ti se pare scarbos la o fata?
5.ce tip de femeie preferi?(pisicuta rea, ingeras...etc)big grin

| maooops a răspuns:

Ai bani sa ma scoti de doua ori in oras?

| OannaAnna a răspuns:

1 cati cm are penisul tau?laughing
2 ai par pe spate?
3 sunt mai draguta decat fosta ta iubita?
4 mai esti virgin?
5 cand vrei sa facem dragoste?laughing

| Kryssukkutzza a răspuns:

Ce iti place la mine?
Sunt frumoasa?
Ce culoare de par preferi: a mea sau a ei?
Cum ai vrea sa se imbrace fetele?
Cum ar arata iubirea vietii tale?
Dai fundita (asta e pentru tine, nu face parte din top)

| Daniel_George_1998 a răspuns:

Buna tpu.verisoara mea sufera dupa u baiat si acum vrea sa se combine cu altul, mi-a cerut sa-i zic niste intrebari care sa i le puna.si nu stiu ce sa-i sun, please help me