| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu un baiat de 7 luni.As dori mai multe idei.ce intrebari as putea sa ii pun pentru a afla mai multe lucruri despre el? El este genul de baiat care nu povesteste despre el decat daca il intreb.

PS: NU VREAU INTREBARI BANALE DE GENU : CE GEN DE MUZICA ASCULTI? POT SI INTREBARI SI INTIME SAU INDISCRETE! Multumesc!

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

E mai inchis in el. Inca nu te iubeste suficient sau nu simte nevoia sa iti povestasca. Poate nu se simte destul de apropiat de tine. Daca se va atasa de tine la un moment dat va povesti el singur. Pana atunci il mai tragi de limba, povestesti tu ceva si apoi il intrebi si pe el. Ce ai putea sa il intrebi nu stiu. depinde de firea lui, sa nu fie prea suparacios. il intrebi si tu de relatii anterioare, prima dragoste, cum se intelege cu parintii, daca e apropiat de familie, daca a avut intamplari nefericite in copilarie...

| ExciteMind a răspuns:

Cum vorbesti cu el daca are 7 luni? laughing

| oliviaaa a răspuns (pentru ExciteMind):

Aici tu ai dreptate... serios esti cu cineva de 7 luni si nu stie ce muzica asculta... ciudat

| ExciteMind a răspuns:

Pai...puteai macar sa pui si tu o virgula ceva straight face. Din propozitia aia asta se intelegea.

| ochidulcy a răspuns:

Pai in primul rand mai bine ai vorbi cu el si i-ai spune ca ai vrea sa afli mai multe lucruri despre el de fosta lui iubita cat de bine se intelege el cu parintii sau cat de mare incredere ar putea avea in tine incearca si o sa vezi ca vei afla mai multe lucruri despre el