| anonim_4396 a întrebat:

Toti baietii prefera fetele slabute?
Baietii,, Voi ce preferati o fata slabuta sau puteti sta si cu una chiar daca este mai rotunjioara?
Rapunsuri sincwere.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nighter a răspuns:

Mie imi plac fetele "pufoase" big grin

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Baietzii vor sa aiba pe ce sa puna manalove struck adica pe tate si fundbatting eyelashes

| Ramonaaaa a răspuns:

Depinde cat de "rotunjoara" este laughing.In general, tipii prefera tipele slabe dar acum nu este o crima daca ai ceva celulita pe fund sau ai picioarele putin mai grosute.
Daca esti INGRIJITA si ai grija sa porti haine, machiaj si coafuri care te avantajeaza atunci vei atrage o multime de admiratori happy.
happyDon`t be worry :*!

| ionutzul31 a răspuns:

Nu conteaza...sex sa vrea rolling on the floorlaughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Stiu multe fete grase care au prieteni frumosi, nu iti fa griji pentra ca gusturile difera foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
| devilmilan a răspuns:

Eu sunt sincer si recunosc ca imi plac foarte mult fetele slabute... cele rotunjioare cum ai spus nu stiu depinde daca e prea rotunjioara nicidecum... daca e asa putin merge tongue

| DomnulZ a răspuns:

Sunt foarte multi barbati care prefera femeile plinute sau mai grasute,

Din punctul meu de vedere, o femeie frumoasa trebuie sa aiba un pic de... burtica! happy

| anooka a răspuns:

Baietii/ barbatii se bazeaza in primul rand pe simtul vizual. De aici ne dam seama ca sunt mai superficiali decat vor sa recunoasca si ca, prin urmare, este important felul in care arati. Si cum in ziua de azi frumusetea implica un nr cat mai mic de kilograme, putem trage o concluzie.
Din pct meu de vedere, grasimea urateste. La nivelul fetzei, iti ascunde trasaturile, iar la corp. daca nu esti inzestrata cu un genetic care sa "dicteze" grasimii unde sa se aseze, in asa fel incat sa-ti pastrezi formele (gen. Beyonce?), atunci s-a dus dracului totul.
E mult mai usor sa fii slaba: sansele sa te placa baietii pe care ii placi si tu sunt mult mai mari, nu te mai intrebi daca ar trebui sa slabesti. si, in plus, in cazul in care te indragostesti de un baiat caruia ii plac "pufosheniile", atunci gandeste-te ca este mult mai fun sa incerci sa te ingrasi decat sa slabestibatting eyelashes