| 2ℓєι a întrebat:

Fetele,preferati baietii care injura sau care nu?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce intrebare. laughing Normal ca am prefera sa nu, dar in anumite situatii stim si noi ca nu se poate abtine si trecem cu vederea.

| Liviu a răspuns:

Numai papagali nu injura.IA sa vezi ce pomelnice cant eu prin centru orasului daca ma impiedic.Sau daca ma 'imprastii pe jos' Sa vezi ce dumnezeeiesc laughing Toti sfinti de la cap la coada ii iau.Cat despre fete/femei, apoai ele nu injura? Femeile barfesc/injura/dracuie mai rau ca barbati, ti-o zic eu laughing

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu vad cine ar prefera pe cineva care injura, si nu vad nici de ce. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce conditii injuri, daca injuri la tot pasul clar ca nu te va placea nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar atunci când e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau. Măcar să înjure corect gramatical.

| doreal a răspuns:

Cei care nu injura decat in situatii extreme.

| Satango a răspuns:

Bună!

În opinia mea, băieţii care înjură nu dau dovadă de maturitate. Iar dacă totuşi o fac, s-o facă inteligent. happy

| MrsVamp a răspuns:

Daca injuri "ca la piata" nu esti cu nimic mai interesant, pari de fapt mai mult un ţăran ce vrea sa para King of Trash. Serios, fara a ofensa pe nimeni, o parere personala e ca daca te crezi "tare" pentru chestia asta, deja ai depasit stadiul de cocalar la o noua specie de gorila.

| npx770 a răspuns:

Serios? Exista vreo fata careia ii place sa isi auda iubitul pe strada cum il injura pe ala din dreapta, dupa pe ala din stanga.Se poata intampla sa ii mai scape, dar rar. Daca injura ca sa te protejeze, atunci sa zicem ca e ok.
Dar de ce intrebi?

| Criss0934 a răspuns:

Oameni buni, daca unor fete le plac baietii rai asta nu inseamna ca ne place ca ei sa ne injure sau sa injure in general.

| 2ℓєι explică:

Sunt baiat si ma injur cu prietenii mei toata ziua just4fun.