| TeenagexD a întrebat:

"Toţi vreţi fete cuminţi, dar sunteţi leşinati dupa curve."

Asta nu inteleg eu la toti baietii.
Cand nu le dai ceea ce vor, te lasa balta. oh go on

Cred ca in ziua de azi, mai rar gasesti cate un baiat cu capul pe umeri. sigh
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Mare dreptate ai dar nu generaliza totusi.
Ai dreptate cand spui ca '' mai rar gasesti cate un baiat cu capul pe umeri'' dar totusi mai rar gasesti o fata cuminte in ziua de azi. Deci sa nu crezi ca numai barbati sunta rai sau lenesi ca nici femeile nu sunt mai prejos. Mult succes.

| TeenagexD explică (pentru Laurentiu_4547):

Da, nici unele femei nu sunt mai prejoss. Mersii de raspuns :*!

9 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Ca-i frumos sa generalizezi.

| alexalx1234 a răspuns:

Dar si la voi e la fel. Va uitati dupa carduri de credit, masini si vile, daca vedeti unul ce va iubeste cu adevarat il dati la o parte.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Ai dreptate...Mai toti sunt niste boi.

| Raiiiisa a răspuns:

Vor fete cuminti,in sensul ca o fata sa fie doar pentru el, sa nu-l insele si alte gafe pe care unele le fac.
Dar asta nu insemna ca unui barbat nu ii dai ce vrea, doar ca sa pari tu cuminte tot timpu, clar ca te lasa balta pentru ca sunt multe care stiu sa fie cuminti si "rele" acolo unde trebuie.
Deci daca intelegi ce am vrut sa spun, trebuie sa fii cuminte dar cand vine vorba de a seduce un barbat...lucrurile stau altfel.

| SarcasmBoy a răspuns:

Crezi tu? poate nu cauti unde trebuie nu mai generaliza.Depinde si cat de lunga e relatia, ca daca de exemplu aveti 4-5 ani impreuna nu relatii din astea timpurii si nu s-a intamplat nimic intre voi pentru ca el a stat sa te astepte pe tine pana cand erai pregatita, e evident ca te va lasa balta

| droid96 a răspuns:

Cunosc n fete care au zis acelasi lucru, dar care stau toata ziua langa baietii care sunt "lesinati dupa curve".
Si eu ma intreb acelasi lucru:
De ce toate fetele vor baieti cuminti, harnici, onesti, dar stau toata ziua langa lesinatii aia ai tai laughing
Fara suparare!big grin

| TeenagexD explică:

Ehh, acum toti se gasesc sa comenteze pe aici. :"3
Inteleg ca voua *baietilor, nu va convine ce am zis mai suss dar ce sa va fac thinking laughing
Pa-pa

| Bogdan2104 a răspuns:

Sunt curios cati ani ai de esti atat de experimentata in materie de barbati...
In fine, se spune si despre femeie ca este apreciata daca intr-adevar are ceva de oferit...asa ca daca ai parte de prea multi tipi care te lasa balta, ar trebui sa te gandesti la cine e de fapt problema! happy