| anonim_4396 a întrebat:

Totu incepe in trecut cand iubeam o fata dar ea imi spunea ca nu-mi impartaseste sentimentul insa era ciudat i-a spunea ca suntem doar amici insa mereu cand ieseam numai noi 2 deveneam altii mult mai apropiati
si toata lumea ce ne vedea zicea ca suntem impreuna pentru ca eram foarte apropiati, iar pe mine ma ranea lucrul acesta cand le spuneam ca suntem doar amici nimeni nu credea.Pana nici eu nu credeam ca suntem simpli amici pentru ca incepusem sa ne tinem in brate sa ne mangaiem insa ascultand refuzul ei nu-mi venea s-o sarut desii aveam okazia
Ma intreb daca ar fi putut sa simta ceva pentru mine insa doar n-a vrut sa fie cu mine din nu stiu ce motiv?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Fetele sunt ciudate uneori. Cel mai bine este sa discuti cu ea si numai cu ea. Discutand cu altii relatiile de aceste fel, acestea se dilueaza. Nu-ti venea? O sarutare este un dar. Inceraca sa intelegi toate dincolo de cuvinte. Ai uzit de cititul printre randuri?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă-i plăcea de tine şi făcea asta din nu-ştiu-ce motiv, atunci ea este nesimţita din ecuaţie. Vezi-ţi de treaba ta şi gata.
Asta cu "fetele se lasă greu cucerite" e o porcărie. Nu merită nicio secundă. Pe sistemul "vrei sau nu?".
Mai bine caută-ţi prietenă care chiar să vrea să fie cu tine nu să te încălzească de pomanăwinking

| Johny89 a răspuns:

Stiu senzatie...ai facut o greseala daca ai renuntat asa usor...mai insista fetele se lasa greu cucerite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa faci pe indiferentul, sa ii spui ca esti in cautarea a ceva mai mult decat o amicitie si... sa o rogi, daca ea e doar o amica, sa te ajute in sensul de a pastra distanta pentru a nu te incurca in incercarea de a cunoaste o alta fata tongue Sa vezi apoi reactie!