| Piper987 a întrebat:

Totul a inceput pe Facebook, am cunoscut un baiat de 27 de ani din Timisoara. Eu am 19 ani si sunt stabilita in Spania. Vara asta am vnt in Timisoara si ne am vzt. Totu a decurs ok la prima intalnire, i am zis ca is tiganca si ca nu pot iesi seara cum fac altele. El a zis ca e ok intelege... am povestit despre familie, despre noi, despre mai multe, dupa prima intalnire i am scris ca sa ne vedem. El m-a lasat balta! Si a doua zi a zis ca era foarte obosit de la lucru, Logic ca m-am certat cu el pentru ca putea sa dea macar un mesaj. Totusi si a cerut scuze si am trecut cu vederea. I am mai scris sa vad cf? Si era cu prieteni, la o bere la 2 noaptea ( hmmm) mia vb sec. Si a inceput sa zica vorbe de genu: vorbesti cu cineva dragut pe chat? ( insinua ca vb cu alti baieti) m-a lasat in ceata nu am inteles dc imi zice asta. Dar mna am luat distanta si totu s-a racit, faza e ca as vrea totusi sa stiu dc s-a terminat asa si cine a gresit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-a deranjat ca esti de o anumita etnie. O relatie pe Facebook nu se construieste. Pierzi timp, energie, oferii emotii si poftim ce primesti la schimb.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta stie doar el, dar acum pe bune tu nu vorbeai cu alti baieti?

| Piper987 explică (pentru RAY):

Ba da, dar eu pe pe el il voiam. si nu mis genu de persoana sa fiu cu 2 in acelasi timp

| RAY a răspuns (pentru Piper987):

Deci tu vorbeai cu alti, ce sa spun de ce mai intrebi si eu as fi facut la fel, rar fete sincere in ziua de azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ca nu te-ai incurcat cu el.Pentru ca el avand 27 ani iar tu 19, nu v-ati fi inteles...El ar fi vrut mult mai multe de la tine adica : cluburi, distractie, sex, la asta trebuia sa te astepti din partea lui daca ati fi ramas impreuna.Tu i-ai taiat aripile din prima cand ai zis ca nu poti iesi seara din casa.Fii linistita, o sa iti gasesti pe cineva care sa te iubeasca si sa te inteleaga cu adevarat, nu e el singurul barbat din lume.Numai bine iti doresc.

| motanshow a răspuns:

Eu cred ca oameni sunt egali in drepturi, nu conteaza, tigani, români!
As putea zice ca ai gresit ca nu i-ai zis mai demult ca esti Tiganca, si acest lucru la deranjat mult.
Nu cred ca te iubeste, daca te iubea statea cu tine, chiar daca esti TIGANCA.
Pentru un român sa fie cu o tiganca este injositor (asa cred uni, eu nu, daca este iubire se poate)
Ei bine ca o ROMÂNCĂ sa fie cu un TIGAN este ceva foarte bun, cunosc cazuri, deci!
Lasa-l vezi de viata, ta, nu sta dupa el, daca te iubea intelegea.

| Piper987 explică (pentru motanshow):

El stia deja ca is tiganca dar voiam sa inteleaga ca eu seara nu pot iesi in cluburi si etc. El la prima intalnire mi-a zis ca e ok si ca intelege ca nu putem sa ne vedem seara. Eu am incetat sa mai ma implic de atunci de cand mia vb sec. Am inteles ca pana aici a fost

| Piper987 explică (pentru motanshow):

Mersi oricum.