| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Totul despre băieți. Scrieți tot ce știți despre ei și cum vă dați seama dacă un băiat place o fata

Răspuns Câştigător
| OrdanKarris a răspuns:

Ca baiat:
1. Detest frigidele cu toane
2. orele 22:45 "Terminam si noi sticla aia de vin?" La mine sau la tine?
3. flirt nu, caterinca da
4. nu planific nimic. te sun si te iau din topor cu ce am in cap in acel moment happy
5. nu stiu despre zambet, dar imi plac muierile cu un ras colorat
6. not really
7. ascult cu interes prima data sa vad care este trecutul ei, dar la o discutie ulterioara, nu mai permit
8. adevarat
9. Ma iubesc eu singur suficient, nu necesit confirmare din partea ei.
10. ascult cu interes prima data, sa stiu la ce sa ma astept din partea ei, apoi ii tai macaroana a 2-a oara.
11. doar aia nesiguri pe ei
12. doar aia emasculati de mici, programati sa iubeasca precum muierile happy
13. asa e fata mea, nu conteaza! Ma doare in cot. Nu te asteptai la asta laughing
14. adevarat, dar nu pana intr-acolo incat sa compromit eu
15. invers, crede-ma, invers
16. nu-mi pasa de gandurile ei. 90% din dilemele feminine se rezolva cu indisponibilitate emotionala. Testat. Functionat.
17. te voi testa si eu pe tine. Nu ai cum sa ma faci sa astept. Eu nu astept.
18. nu vei afla in veci despre secretele mele, iar cand mintea ta de femeie va crede ca m-a ghicit, te voi surprinde.
19. eu nu iubesc, eu plac
20. face asta doar daca se considera inferior si nu are alte optiuni. Unul cu alte optiuni uita si cum te cheama happy
21. daca esti frumoasa fizic, nu-ti voi spune asta dar voi fi interesat sexual de tine, iti voi spune in cuvinte asta daca esti placuta, feminina, submisiva si ai si spirit de caterinca la tine. Atunci iti voi formula in cuvinte: esti frumoasa.
22. baietii gandesc, femeile simt.
23. nu cer sfaturi fetelor
24. flirtatul si agatatul sunt inutile si chiar patetice. un ghid despre relatii nu ma intereseaza.
25. ok
26. nu, daca am facut ceva, e bun facut si nu as fi facut in nici un alt fel.
27. Da, asa-i, daca esti insuportabila si feminista normal ca va conta personalitatea intai. In cazul asta stiu ca trebuie sa te indepartez.
28. In cazul meu nu e nici o aparenta.
29. nu ai sa auzi de la mine asta.
30. ne confunzi cu muierile. muierile vor sa faci exact pe dos fata de cum le zici. Eu daca zic sa dispari, dispari! N-am chef de tine azi. PAAAA
31. laughing))))))))))))))) confunzi sexele. Exact invers. Baietii fac, femeile vorbesc. Noi rezolvam problemele. Barbatul a creat civilizatia, incepand cu roata si terminand cu un program spatial complet. Femeia?
32. nu am nici o replica aici intrucat nu putem fi prieteni. Stiu, esti dezamagita. Eu nu laughing)
33. da, ti-as trage-o odata
34. adevarat
35. nu am intalnit muiere sa loveasca mai tare decat mine
36. adevarat
37. ai fi surprinsa
38. baietii cauta fetele placute, cu picioarele flexibila care se desfac usor si elegant
39. asa e, nu prea ne pasa de ritualul imperechertii, aka flirt excesiv
40. ala-s eu, te plac pentru 5 minute apoi uit cum te cheama.
41. nu te inteleg si nici nu ma chinui
42. posibil, cand nu am chef de vorba
43. din nou, rasul colorat, nu zambetul ma fascineaza.
44. adica o bat pe umar si ii spun ce am de zis,
45. nu prea cred ca o muiere va avea placerea sa vorbesc cu ea o zi intreaga
46. specialitatea mea este sa remarc trasaturile dezavantajoase ale muierilor laughing
47. nu-mi place si nu permit, ori o las sa vorbeasca singura ori ii tai vorba din fasa
48. vreau sa cunosc tatal fetei laughing
49. asa este baietii au un filtru de cenzura in fata muierilor. nu este si cazul meu laughing))
50. adevarat
51. ma provoci, fi pregatita de asalt
52. nu inteleg ce ai zis
53. nu, nu ma stradui. ciorba reincalzita... nu multumesc.
54. daca
55. "asa e fata mea, nu conteaza" 0 fucks given
56. nu prea functioneaza la mine, desi ai tu drepatatea ta
57. nu fac complimente si nu ma balbai. spun ce am de spus
58. intotdeauna voi gasi scuze sau eschive sa nu te servesc, iar daca te servesc ma voi asigura ca bagi la cap ca-mi ramai datoare vanduta
59. bine
60. in cazul meu, devin prieten cu toti
61. si fetele de tatii lor
62. GREEEEEEEESIT. Cel putin in cazul meu. Nu am mai cumparat flori la muieri din liceu. Se mai cumpara flori in ziua de azi?
63. da, doar pentru o tura sau doua
64. ok
65. daca
66. posibil, n-ai de unde sa stii
67. un fel muiericesc de a zice, imi stai in coasta laughing
68. nu toti happy
69. va fi reciproc, te asigur
70. nu fac curte, stau la bloc
71. adevarat, iar femeile sunt cam nepasatoare cu igiena, mai neatente
72. adevarat
73. n-am inteles nimic dar nu conteaza. nici nu ma chinui
74. nu ma confesez muierilor. PUNCT! Nu exista exceptii.
75. posibil, sau in cazul meu o tachinez ca sa ma distrez pe oftica ei, fara sa am asteptari ulterioare laughing) Sunt sadic in felul asta si ma amuz maxim.
76. nu ma chinui. daca da tarcoale altcuiva, nevazut m-am facut
77. gresit, imi plac alea cu fusta scurta. mintea muierii nu-mi va tine maciuca sculata, dar cracii ei descoperiti da happy
78. voi avea un minim interes pentru placerile ei dar nu pana intr-acolo incat sa am frica. Daca trebuie tratata cu manusi, nu voi administra eu tratamentul. Sa o faca altul laughing))

M-am plictisit. Mai aveai cateva puncte dar asta e limita mea. Muierea are un defect, vorbeste prostii incontinuu, iar eu ca barbat am limita mea. Suficient!

23 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un baiat place o fata, cand merge si-i spune.
De ghicit oricum nu avem cum ghicii, asadar astepti pana vine baiatul acela sa-ti spuna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă inimile noastre parcă bat mai repede,
Dacă suspinăm în taină și visăm la dragoste,
Doar băieții sunt de vină fiindcă seara pe alei,
Spun că dragostea-i eternă, și noi credem ce spun ei.
https://www.youtube.com/watch?v=bOSTSmTLo1M

| Catrice a răspuns:

Ce ar trebui sa stie fetele despre baieti?

1. Baietii detesta zdrentele, ca si fetele dealtfel.
2. "Hey, esti ocupata?" sau "Faci ceva?" – doua fraze pe care baietii le folosesc pentru a nu se balbai la telefon.
3. S-ar putea sa flirteze toata ziua, dar înainte de a merge la culcare, întotdeauna se gândeasc la fata pe care o plac cu adevarat.
4. Inainte de a suna, acestia incearca sa planifice ceea ce vor spune, pentru a nu ramane in pana de idei, dar odata ce e la telefon, uita tot si imporvizeaza pe parcurs.
5. Baietii sunt innebuniti dupa zambetul unei fete.
6. Acestia ar face orice pentru a fi obervati de fete.
7. Urasc sa vorbesti despre fostul iubit. Mai putin atunci cand aplica metoda las-o-sa-se-planga-iar-apoi-sa-observe-cat-de-minunat-esti.
8. Un baiat care te place vrea sa fie singurul cu care vorbesti.
9. Iubitii vostri, vor sa li se reaminteaca, mereu, ca inca sunt iubiti.
10. Nu vorbi despre prietenii tai, iubitului tau.
11. Baietii sunt destul de gelosi.
12. Acestia sunt mai sensibili decat ar vrea lumea sa creada.
13. Spunandu-i "Stii ce?! uh…nu mai conteaza…", nu-l faci decat sa traga o concluzie total diferita, de ceea ce vroiai tu sa rezulte. Va crede ca a facut ceva gresit si va incerca din rasputeri sa afle acel ceva.
14. Fetele sunt slabiciunea baietilor.
15. Baietii vorbesc mai mult despre fete, decat acestea despre ei.
16. Acestia ar face orice, doar pentru a putea citi gandurile unui fete, pentru o zi.
17. Ar fi bine sa il testezi, inainte de a avea incredere in el. Insa nu il lasa sa astepte prea mult.
18. Cand un baiat iti spune despre problemele lui, cauta doar sa fie ascultat. Nu e nevoie sa ii dai sfaturi.
19. Iti dai seama ca un baiat te iubeste, atunci cand te cicaleste.
20. Un baiat te iubeste mai mult, decat tu pe el, daca ia in serios relatia voastra.
21. Cand te descrie ca fiind frumoasa, inseamna ca te place.
22. Baietii gandesc mult prea mult. Un mic gest de-al unei fete, chiar daca aceasta nu il observa, il poate face sa se gandeasca ore intregi, la ce ar fi putut insemna.
23. Ei cer sfaturi fetelor, deoarece toti gandesc la fel, iar daca unul e confuz, toti sunt asa.
24. Oricine ar putea scrie o carte despre reguli de agatat sau de flirtat, insa, nici unul nu ar putea scrie o carte despre relatii.
25. Incearca sa fi cat mai directa.
26. Daca face ceva prostesc in fata unei fete, se va gandi la acel gest urmatoarele zile sau pana cand va petrece, din nou, ceva timp cu acea fata.
27. Oricat de mult ar vorbi despre forme, tot personalitatea conteaza la o fata.
28. Daca un baiat pare neobisnuit de calm si relaxat, probabil e doar o aparenta, fiind foarte agitat, de fapt.
29. Cand spune ca e innebunit de o fata, chiar e. Nu spune prea des acest lucru.
30. Daca iti spune sa il lasi in pace, ceea ce vrea sa zica, e exact contrariul.
31. Nici un baiat nu-si poate rezolva toate problemle singur. Insa e prea incapatanat, pentru a recunoaste.
32. Daca cel mai bun prieten al tau, evita sa te intalneasca sau nu e prin preajma cand esti cu iubitul tau, s-ar putea sa fie din cauza geloziei.
33. Cand un baiat te priveste mai mult de o secunda, sigur gandesc ceva.
34. Baietilor le place feminitatea, nu slabiciunea.
35. Nu le plac fetele, care lovesc mai tare decat ei.
36. Nu le plac lucrurile exagerate.
37. Baietii nu prea au de spus ultimul cuvant.

Baietii, in realitate nu cauta fete frumoase. Ei prefera mai bine pe cele dragute si prezentabile.

Baietilor nu le place sa flirteze.

Un baiat te poate place pentru 5 minute, apoi te uita fara probleme.

Cand un baiat iti spune ca nu te intelege, pur si simplu inseamna ca tu nu gandesti in felul pe care il doreste el.

‘Ce faceai?’ sau ‘ Ce mai zici?’ sunt cele mai uzuale intrebari cu care un baiat incepe o conversatie telefonica.

Baietii innebunesc de placere cand vad o fata zambind ( ati remarcat?).

Baietii fac orice doar sa atraga atentia unei fete.

Baietii pot glumi si povesti cu o fata toata ziua, dar inainte de culcare se vor gandi invariabil la cea care le-a atras atentia cel mai mult.

Atunci cand un baiat este atras de o fata, acesta nu va mai remarca trasaturile ei mai putin avantajoase.

Baietilor nu le place ca fata sa povesteasca despre fostul prieten

Daca baietii vor sa cunoasca parintii fetei, este recomandat sa li se indelineasca dorinta

Baietii ar spune multe lucruri, dar nu prea pot. De aceea isi iau curajul si spiritul sa le spuna atunci cand beau ceva.

Si baietii plang!

Nu provoca un baiat sa se incinga. Credeti-ma! O va face!

Baietii nu viseaza la inceput sa spere prea mult…

Baiatul se straduieste sa re-cucereasca fata cand l-a parasit, iar acest lucru il impiedica sa accepte infrangerea

Daca fata a ajuns la inima baiatului nu mai scapa de el

Daca fata transmite unui baiat un mesaj ambiguu, de genul : ‘ Stii ceva? … In fine, nu conteaza!’ acesta va trage o concluzie foarte indepartata de ceeace ea gandise initial

Baietii innebunesc atunci cand o fata le atinge mainile

Baietii fac complimente frumoase cand curteaza o fata, dar in prezenta celei care ii atrag cu adevarat, se balbaie.

Cand un baiat nu isi gaseste cuvintele sau cauta scuze atunci cand ii ceri o favoare, de fapt nu te place prea mult si ar renunta la tine

Atunci cand o fata spune ‘nu’, baiatul intelege ca poate incerca si maine

Fata trebuie sa-I spuna baiatului FOARTE CLAR ce vrea inainte ca acesta sa inteleaga EXACT ce anume vrea ea.

Baietii in prezenta unei fete… nu se suporta

Baietii sunt atasati de mamele lor

Un baiat si-ar sacrifice banii de masa pentru a cumpara un buchet de flori unei fete

Un baiat isi poate construi fantezii despre o fata. Dar asta nu inseamna ca o si place cu adevarat.

Nu poti intelege un baiat pe de-a-intregul pana nu-l auzi vorbind. Asa ca lasa-l sa se prezinte

Daca un baiat i-a spus unei fete o singura data ca o iubeste, ei bine atunci chiar a simtit-o

Atentie! Baietii barfesc mult mai mult decta fetele, iar vorbele lor se imprasite mult mai repede.

Asemenea EVEI, fetele sunt partea slaba a baietilor

Baietii sunt deschisi in ceeace ii priveste

Este recomandabil sa testezi un baiat inainte sa-l crezi. Numai nu-l supune la prea multe teste.

Nici un baiat nu este rau atunci cand face curte

Baietilor nu le place ca hainele lor sa fie murdare. Un punct chiar si ii irita

Baietilor le plac fetele de care sunt indragostiti chiar daca acestea nu sunt foarte dragute

Daca prietenul celei mai bune prietene ale fetei are nevoie de aceasta sa ii rezolve o problema, este foarte posibil ca acest lucru sa fie admirat de prietenul acesteia. ( incurcata exprimarea, nu? Dar ati inteles ceva? )

Daca un baiat se confeseaza unei fete, se poate ca acesta sa aiba nevoie de cineva care sa il asculte doar. Nu este nevoie sa primeasca si sfaturi ( doar daca le cere)

Un gest clar ca un baiat place o fata este si felul in care o tachineaza.

Un baiat gaseste cai sa impiedice o fata sa fie in legatura cu altcineva

Baietilor le place mai mult de fetele cu minte decat de cele cu fusta scurta

Baietii cauta sa afle ce ii place fetei, de teama de a nu ii darui ceva gresit

Baietii se lauda despre orice

Baietii nu pot tine secretele pe care le afla de la fete

Baietii se gandesc prea mult

Fanteziile baietilor despre o fata pot fi fara limita

Inaltimea unei fete nu are prea mare importanta pentru un baiat, dar greutatea DA

Baietii tind sa devina seriosi in relatiile lor si asta ii face sa fie posesivi. Deci fetelor, atentie!

Daca o fata va reusi sa faca un baiat sa sufere in perioada in care acesta o curteaza, nu va mai scapa usor de el

Este greu unui baiat sa se desparta de prietena lui mai ales daca sunt impreuna de mai bine de 3 ani.

Trebuie sa-I spui clar unui baiat ce vrei, inante de a te implica intr-o relatie cu el

Baietii TREBUIE sa simta macar odata respingerea sis a sufere in urma unei despartiri. Relatiile dragute, in care sunt rasfatati, niciodata parasiti, nu ii ajuta sa se maturizeze si sa creasca mental, apreciind o relatie.

Atunci cand li se intampla un eveniment nefericit, baietii se acuza mai mult decat fetele. Ei pot sa ajunga pana la a-si face rau singuri

Baietii au mari dorinte de schimbare dar puterea de a o face este slaba. Deci nu cereti imposibilul

Baietii sunt lei in grupul lor, ar devin mielusei pe langa prietena. Ati remarcat?

Cand un baiat este calm observati daca transpire. Asta poate arata ca este nervos, si este genul cel mai periculos.

Cand un baiat spune ca este innebunit dupa o fata, chiar este

Cand un baiat ii cere unei fete s ail lase in pace de fapt ii spune sa il asculte

Baietii nu iau decizii finale. De cele mai multe ori fetele o fac, dup ace ei au condus la asta.

Cand un baiat iubeste, fata poate scoate ce este mai bun in el ( de aici toate vorbele acelea de duh)

Cand un baiat vorbeste serios este interesant sa il asculti

Daca un baiat este tacut spune-I tu ceva

Baietii nu cred in dragostea la prima vedere, dar atunci cand curteaza o fata realizeaza ca au gresit

Baietilor le place feminitatea dar nu si slabiciunea

Baietilor nu le plac fetele care lovesc mai tare decat ei

Baiatul stie imediat daca o fata il place, dar nu este sigur de asta pana aceasta nu ii spune

Baiatul renunta usor la jocul de calculator sau meciul de fotbal, pentru a sta cu fata, dar aceasta nu o va face pentru un episode din serialul favorit sau o sedinta de make-up.

Baietilor le plac fetele care stiu sa gateasca

Baietii prefer fetele care se aseamana cu mamele lor. Serios urmariti asta

Baietii au mai multe probleme decat lasa sa se vada

Prietenul baiatului stie aproape totul despre el. Fata poate folosi asta ca pe un avantaj.

Baietii nu agreeaza fetele snoabe. Vor da inapoi cu prima ocazie

Fetelor nu fiti partinitoare. Iubiti baiatul fara prejudicii si veti avea surprize placute.

Fetele imbibate in parfum, mai mult resping decat sa atraga baietii.

Baietii sunt mult mai vorbareti dacat fetele mai ales atunci cand este vorba despre ele

Baietii nu inteleg vorba ‚Dispari’ prea bine

Baietii cred ca fetele sunt ciudate si iau decizii imprevizibile dar ca oricum ii iubesc inca mult orice ar fi. ( Probabil au nevoie de sentimentul matern)

Daca baiatul zanjeste superior la gluma fetei, iar aceasta se supara, el se va scuza ca a incercat sa fie politicos.

Baietilor, spre deosebire de fete, nu le pasa daca au pantofii nefacuti

Baietii tind sa generalizeze opinia despre fete dar cand le cunosc mai bine, realizeaza ca au gresit

Fieare baiat tinde sa-si rezolve o problema singur. Este mult prea incapatanat sa solicite ajutor

Baietilor li se pare neelegatn ca o fata sa injure si sa vorbeasca urat

Cand apare o problema baietii isi iau o atitudine ‚macho’ si cauta o solutie de rezolvare

Cel mai slab punct al unui baiat este genunchiul.

Cand un baiat este constient ca arata bine, va demonstra ca nu se pricepe sa rezolve situatiile delicate

Cand un baiat se uita la o fata, ori este fascinate de cum arata aceasta, ori doreste sa-I critice ceva din aspect

Daca il prinzi inseland-te, te va ruga sa0i acorzi o a doua sansa. I-o poti acorda. Dar daca apoi il prinzi din nou, nu-l mai lua in seama.

Daca un baiat te lasa se pleci cand i-ai spus asta, chira te iubeste. (greu de inteles la prima lectura, intreaba-ti experienta de viata)

Daca cel mai bun prieten al prietenului tau se uita admirativ la tine, si da semen de gelozie atunci cand esti cu prietenul tau, tot ce pot spune este ca prietenul prietenului poate te iubeste mai mult.

Baietii invata mai mult din exprienta proprie decat citind din carti de speialitate, iar asta o considera baza indemanarii lor. Fetele procedeaza exact invers.

O fata poate sti cand un baiat este reanit de ceva, sau sufera atunci cand striga in fata ei

Daca un baiat iti cere brusc sa va intalniti, intreaba-l mai intai ‘de ce?’

Daca un baiat spune ca nu poate dormi daca nu aude vocea prietenei lui, in fiecare seara, atentie mare. Acest lucru il poate spune oricarei fete pentru a o face sa se simta bine. Este o cale de flirt, iar el poate si glumi pe tema asta.

Se pot afla bunele intentii ale unui baiat din felul cum acesta roaga fata pentru diferite lucruri

Baietii cauta sfaturi, ar nu la alti baieti ci la fete

Baietii nu accepta sa li se atinga parul. Orice altceva dar parul NU

Daca un baiat spune unei fete ca este frumoasa inseamna ca acesta o place

Baietii nu suparta fetele care exagereaza

Baietii iubesc mai mult fetele decat o face acestea daca ele sunt serioase in relatie

Baietii nu ageeaza sentimental fetele baietoase, vor deveni mai degraba camarazi.

Pentru a controla un baiat, nu accepta prima propunere pe care ti-o face. S-a gandit mult la ea si a construit planuri pe marginea ei. Dar daca vrei sa nu-l indepartezi accepta urmatoarele propuneri.

| sadrian46 a răspuns (pentru Catrice):

Maestre, numai în Kamasutra de Vatsyayana am găsit atât de multă înțelepciune, no kidding.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Catrice):

Gresit, gresit si iar gresit. Nu stiu cat te-ai chinuit sa dai copy-paste, dar nu exista generalitati despre baieti, cum nu exista nici generalitati despre fete.
Exista numai tipuri diferite de persoane.

| Catrice a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu știu cu ce persoane ai umblat, dar eu cunosc destui băieți care se încadrează la multe dintre cele spuse.
Oricum, asta e asa, un ghid pentru ca fetele sa fie mai precaute.

| Catrice a răspuns (pentru sadrian46):

Din culisele minții unei femei.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

1, 8, 10 merg. Restul sunt baliverne.

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

31. Dacă nu exista femeia care sa le dea naștere, ei nu existau. (Oare nu cumva o femeie a luat premiul Nobel pentru chimie?)
35. Nu ma cunoști rolling on the floor nici pe alea de fac box
46. Toate au defecte, nu? laughing
62. Evident, dar buchete +100 lei, deci nu oricine
70. Și blocurile au o mica gradina in fata lor, nu plantezi și tu o floare dacă tot nu ai dat de mult (100% ca nu iți permiți)
71. Dimpotrivă, suntem mereu curate și aranjate

Limita ta e în pantaloni. Gândești cu ce ai acolo nu? rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

BTW, la 1 am citit în graba 'frigiderele' în loc de 'frigidele' rolling on the floor

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

31. cam asta e limita realizarii unei femei. nasterea happy Important si asta ce sa-ti zic laughing)
35. n-am nevoie sa te cunosc. n-am intalnit muiere sa loveasca mai tare decat mine.
46. da
62. nu inteleg ce ai vrut sa zici si nici nu ma chinui
70. nu plantez nimic
71. te contrazic cu exemple si cazuri reale

cand nu mai ai argumente ataci sexualitatea masculina. tipic muiericesc. Nu e vina mea ca esti galeata rolling on the floor)))))))))))))))))

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

62. Idee era ca nu orice își permite un buchet de flori. Vreun admin a fost părăsit de iubita și nu a publicat întreaga fraza
71. Întotdeauna exista excepții.

Tipic masculin sa învinovățeasca muierea. Ca doar na, de fata cu alții se dau cocoși, iar acasă, departe de lume, sunt mielușei. rolling on the floor

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

Tipic muiericesc sa ai alergie la notiunea de responsabilitate cand ai o vina pe bune. In cazul tau, lipsa de argumente => atac la sexualitatea barbatului. Nu este vina mea ca ai dat doar de lingai si mielusei care nu au stiut sau au fost incapabili sa te puna la locul tau cand si cum ai meritat :/

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

I-auzi! Te pomenești ca ești tu aia care ma face sclava lui... rolling on the floor
Întrebarea cera totul despre băieți, nu femei, deci era vorba despre exemplarele masculine ale speciei umane. Mai ratați sau cu succese pe toate planurile în arsenal.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

62. Asa este nu mi-am permis un buchet de flori de +100ron dar mi-am permis o pereche de casti de 700 ron pentru mine, pentru ca hobby-ul meu si satisfacerea mea e oricand mai importanta decat nevoia muierii pentru flori (care oricum se ofilesc deci bani irositi aiurea) Niciodata dar niciodata nu fac cadouri mai scumpe altora decat mie.

Sclava nu te fac dar nici viata usoara nu ai avea cu mine. Eu nu functionez pe principiul " sa o fac fericita" cum probabil ai fost invatata de haremul tau de mielusei. La mine functioneaza principiul ce meriti, aia primesti happy
Asa e, e despre baieti, iar raspunsul meu descrie latura masculina dintr-un punct de vedere masculin. Am fost ontopic la fel ca tine. laughing))

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

'Haremul' ala se limiteaza la 3 în 10 ani rolling on the floor
În plus, 95% dintre haremuri sunt 'deținute' de bărbați (1 bărbat, +4 femei)

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

Asa spun toate: un numar mic de parteneri. In cazul tau 3, iar daca inmultesc cu 3, ma apropii de cantitatea reala de parteneri, adica 9. Daca inmultesc acesti 9 cu marimea medie a maciucii la romani adica intre 13 si 15 cm, apoi rezultatul inmultit cu 2 ce reprezinta intrarea si iesirea din vaginul tau rezulta cam 230-250 cm adica 2m jumate. Data te pun sa sari de la inaltimea totala calculata si nu-ti rupi ambele picioare, esti ok, inca nu ai kilometraj mare, deci esti recuperabila, cred rolling on the floor)))))) In cazul tau 2m jumate de maciuca, e bine rolling on the floor)))))

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

Din lipsă de argumente, ataci sexul feminin.

| Tristu234 a răspuns (pentru Catrice):

Impresionant!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Nu ma pot abtine sa nu-ti raspund, din pacate cam asa e deoarece multi sunt feminizati in ziua de azi. E mai mult de plâns. Dar unele chestii sunt chiar al dracu.
"10. Nu vorbi despre prietenii tai, iubitului tau."
De ce sa nu vorbeascã? Prietenii unei fete sunt cei mai importanti, mai importanti si decât "formele" sau personalitatea, pentru ca o fatã care are niste prietene curve are mai multe sanse sa fie si ea curva. Vorba aia "spune ce prieteni ai sa-ti spun ce persoana esti tu"

"15. Baietii vorbesc mai mult despre fete, decat acestea despre ei."
Gresit. Sunt unii care se dau mari pentru ca dau si ei, dar Femeile sunt cele mai bârfitoare dintre sexe, si prin ele se transmite informatia dintre persoane.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

Ca baiat:
1. Detest frigidele cu toane
2. orele 22:45 "Terminam si noi sticla aia de vin?" La mine sau la tine?
3. flirt nu, caterinca da
4. nu planific nimic. te sun si te iau din topor cu ce am in cap in acel moment happy
5. nu stiu despre zambet, dar imi plac muierile cu un ras colorat
6. not really
7. ascult cu interes prima data sa vad care este trecutul ei, dar la o discutie ulterioara, nu mai permit
8. adevarat
9. Ma iubesc eu singur suficient, nu necesit confirmare din partea ei.
10. ascult cu interes prima data, sa stiu la ce sa ma astept din partea ei, apoi ii tai macaroana a 2-a oara.
11. doar aia nesiguri pe ei
12. doar aia emasculati de mici, programati sa iubeasca precum muierile happy
13. asa e fata mea, nu conteaza! Ma doare in cot. Nu te asteptai la asta laughing
14. adevarat, dar nu pana intr-acolo incat sa compromit eu
15. invers, crede-ma, invers
16. nu-mi pasa de gandurile ei. 90% din dilemele feminine se rezolva cu indisponibilitate emotionala. Testat. Functionat.
17. te voi testa si eu pe tine. Nu ai cum sa ma faci sa astept. Eu nu astept.
18. nu vei afla in veci despre secretele mele, iar cand mintea ta de femeie va crede ca m-a ghicit, te voi surprinde.
19. eu nu iubesc, eu plac
20. face asta doar daca se considera inferior si nu are alte optiuni. Unul cu alte optiuni uita si cum te cheama happy
21. daca esti frumoasa fizic, nu-ti voi spune asta dar voi fi interesat sexual de tine, iti voi spune in cuvinte asta daca esti placuta, feminina, submisiva si ai si spirit de caterinca la tine. Atunci iti voi formula in cuvinte: esti frumoasa.
22. baietii gandesc, femeile simt.
23. nu cer sfaturi fetelor
24. flirtatul si agatatul sunt inutile si chiar patetice. un ghid despre relatii nu ma intereseaza.
25. ok
26. nu, daca am facut ceva, e bun facut si nu as fi facut in nici un alt fel.
27. Da, asa-i, daca esti insuportabila si feminista normal ca va conta personalitatea intai. In cazul asta stiu ca trebuie sa te indepartez.
28. In cazul meu nu e nici o aparenta.
29. nu ai sa auzi de la mine asta.
30. ne confunzi cu muierile. muierile vor sa faci exact pe dos fata de cum le zici. Eu daca zic sa dispari, dispari! N-am chef de tine azi. PAAAA
31. laughing))))))))))))))) confunzi sexele. Exact invers. Baietii fac, femeile vorbesc. Noi rezolvam problemele. Barbatul a creat civilizatia, incepand cu roata si terminand cu un program spatial complet. Femeia?
32. nu am nici o replica aici intrucat nu putem fi prieteni. Stiu, esti dezamagita. Eu nu laughing)
33. da, ti-as trage-o odata
34. adevarat
35. nu am intalnit muiere sa loveasca mai tare decat mine
36. adevarat
37. ai fi surprinsa
38. baietii cauta fetele placute, cu picioarele flexibila care se desfac usor si elegant
39. asa e, nu prea ne pasa de ritualul imperechertii, aka flirt excesiv
40. ala-s eu, te plac pentru 5 minute apoi uit cum te cheama.
41. nu te inteleg si nici nu ma chinui
42. posibil, cand nu am chef de vorba
43. din nou, rasul colorat, nu zambetul ma fascineaza.
44. adica o bat pe umar si ii spun ce am de zis,
45. nu prea cred ca o muiere va avea placerea sa vorbesc cu ea o zi intreaga
46. specialitatea mea este sa remarc trasaturile dezavantajoase ale muierilor laughing
47. nu-mi place si nu permit, ori o las sa vorbeasca singura ori ii tai vorba din fasa
48. vreau sa cunosc tatal fetei laughing
49. asa este baietii au un filtru de cenzura in fata muierilor. nu este si cazul meu laughing))
50. adevarat
51. ma provoci, fi pregatita de asalt
52. nu inteleg ce ai zis
53. nu, nu ma stradui. ciorba reincalzita... nu multumesc.
54. daca
55. "asa e fata mea, nu conteaza" 0 fucks given
56. nu prea functioneaza la mine, desi ai tu drepatatea ta
57. nu fac complimente si nu ma balbai. spun ce am de spus
58. intotdeauna voi gasi scuze sau eschive sa nu te servesc, iar daca te servesc ma voi asigura ca bagi la cap ca-mi ramai datoare vanduta
59. bine
60. in cazul meu, devin prieten cu toti
61. si fetele de tatii lor
62. GREEEEEEEESIT. Cel putin in cazul meu. Nu am mai cumparat flori la muieri din liceu. Se mai cumpara flori in ziua de azi?
63. da, doar pentru o tura sau doua
64. ok
65. daca
66. posibil, n-ai de unde sa stii
67. un fel muiericesc de a zice, imi stai in coasta laughing
68. nu toti happy
69. va fi reciproc, te asigur
70. nu fac curte, stau la bloc
71. adevarat, iar femeile sunt cam nepasatoare cu igiena, mai neatente
72. adevarat
73. n-am inteles nimic dar nu conteaza. nici nu ma chinui
74. nu ma confesez muierilor. PUNCT! Nu exista exceptii.
75. posibil, sau in cazul meu o tachinez ca sa ma distrez pe oftica ei, fara sa am asteptari ulterioare laughing) Sunt sadic in felul asta si ma amuz maxim.
76. nu ma chinui. daca da tarcoale altcuiva, nevazut m-am facut
77. gresit, imi plac alea cu fusta scurta. mintea muierii nu-mi va tine maciuca sculata, dar cracii ei descoperiti da happy
78. voi avea un minim interes pentru placerile ei dar nu pana intr-acolo incat sa am frica. Daca trebuie tratata cu manusi, nu voi administra eu tratamentul. Sa o faca altul laughing))

M-am plictisit. Mai aveai cateva puncte dar asta e limita mea. Muierea are un defect, vorbeste prostii incontinuu, iar eu ca barbat am limita mea. Suficient!

| Catrice a răspuns:

Haha, amuzant. După 4 ani de relație, m-am logodit cu actualul. Asa, pentru cultura ta generala.
În fine, studiile arata ca prin astfel de conversații, bărbații (nu băiețeii!) își ascund frustrarea fiindca (a) nu sunt satisfăcuți din punct de vedere sexual, (b) nu au cu cine și/sau cu ce sa ajungă la satisfacere sexuala.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

Din nou, din lipsa de argumente si replici inteligente, ataci sexualitatea barbatului. Studiile arata ca, casatoria este moartea sexului de-a binelea. Iar de data asta nu incerc sa fiu amuzant. :/ Imi este mila de saracul om. Apropo, daca ai asa o obsesie cu lipsa sexualitatii, ma intreb, barbatul asta al tau isi primeste portia de sex des. Si ce parere are al tau ca stai pe TPU sa-ti cauti atentie p-aici de la... baietei rolling on the floor))

| OrdanKarris a răspuns:

Totul despre baieti zici?
Cum zice Chris Rock: feed me, *** me, shut the *** up!