| alynutza_4669 a întrebat:

TPU AJUTORRRRR...imi place la nebunie de un baiat. fetelor sunteti experte ajutati-ma si pe mine.va

Răspuns Câştigător
| NeverBeAlone a răspuns:

Eu iti zic sa fii cat mai naturala.si cel mai bine e sa ii spui ca iti place de el. nu ai nimic de pierdut. stiu ca e greu.dar incearca. dk stai asa.o sa ii faci tie rau. Asa maar sa stii daca te place si el pe tine. succes love struck

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Să fii o femeie practică. Să îi spui direct: Vreau să fiu cu tine, / vreau să fii partenerul meu de erotism și sex, deci mult mai mult decât un prieten de timp liber, în următoarele condiții; c1, c2, c3, c4, c5. ( ex c1 =încă suntem prea mici ca să facem sex, sau eu ma consider încă prea mică, pentru așa ceva. ex c2 = dacă tu vrei neapărat sex, eventual, te ajut că îți găsești pe una, care însă să fie aceiași, că schimbând prea des femeile, faci rost de boli venerice, iar noi doi ne vom limita, numai la relații erotice. Ex c3 = Nu trebuie să fii, neapărat fraier, să îi spui acelei femei că tu mai ai și relații erotice cu mine. Te învăț eu cum să o minți, ce să o minți, etc. ex c4 Pe oricare ai voie să minți, numai pe mine nu. c5 dacă îți trece prin cap să întreții relații erotice cu altă femeie mă informezi urgent. Dacă te prind că umbli cu incorectitudini cu mine, te bat de stai în spital cel puțin o lună. /// Îți convine să fii cu mine, în aceste condiții?

| andreimen001 a răspuns:

Eu nu sunt fata dar sunt baiat.In primul rand vezi ce il sensibilizeaza si fai un cadou. Apoi incet incet fa tu primul pas si cunoastel cred ca va merge! funda?