| Anonim297 a întrebat:

TPU, am 16 ani si 16 cm in lungimea penisului, este destul pentru a o satisface pe prietena mea? Tin sa mentionez ca este curbat penisul

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Marimea, fara o buna cunoastere a fetei, fara dorinta ei, fara sa stii cum sa o atingi, sa o exciti, cam degeaba.
Si mare atentie la igiena mainilor, a zonei genitale, a gurii, a unghiilor, a subtiorilor si sosetelor!

| darrio2007 a răspuns:

Destuuulă! Mai si ramane.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert 8-9 femei din 10 sunt satisfacute pe deplin in cazul in care intretin acte sexuale cu un partener care are o astfel de ...dotare. Bineintel cu conditia ca tu sa fii capabil si sa reusesti sa-ti mentii penisul in erectie o perioada de minim 7-10 minute. big grin Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este suficient pentru o satisfacere maxima.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Degeaba este mare dacă nu știi ce sa faci cu ea laughing

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Ii dai sa simta si ea si ma-sa