| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza mi se modifica marimea penisului? (In stare de erectie) Cateodata am de 13 cm sau cateodata am de 15 cm. Am 21 de ani.
Mentionez : penisul meu este curbat in jos.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului se poate modifica insa nu chiar atat de mult (putin probabil sa fie 2cm), din cauza cantitatii si presiunii sangelui pompat de catre inima si ajuns in cei 2 corpi cavernosi. Activitatea marita si intensa a inimii se poate produce de regula in momentul aparitiei unei excitatii puternice si indelungate. Multa sanatate!

| kandaraki a răspuns:

Din cauza iq-ului tau!
cand esti mai prost, cand esti mai putin prost!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Uneori il excita mana ta (l*ba) si uneori mana unei fetite.