| anaatha a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor un baiat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si e foarte dragut si ma place mult dar problema e ca am doua prietene ce si ele sunt nebune dupa el mie imi place mult dar mai sunt si el ce sa ma fac va rog mult spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

Accepta-i propunerea si fiti impreuna pentru ca fetele alea daca iti sunt prietene ADEVARATE, vor accepta asta pentru ca ar trebui sa se bucure alaturi de tine asa cum ti-ar fi aproape in fazele aiurea... Este o greseala enooorma sa crezi ca ai fi egoista daca ai avea o relatie cu el...si sti de ce? :-) Pentru ca baiatul acela este cel care trebuie sa aleaga pentru el, si nu voi sau altcineva! Iar el te-a ales pe tine, nu e vina ta, tu nu le ranesti pe ele cu nimic pentru ca el este cel care a decis pe cine place, nu?winking

1 răspuns:
| varcolaccc a răspuns:

Cand vine vorba de asta nu mai exista prietenie intre fete, se bat pe baiat. Fara suparare dar proaste fete sa moara toate dupa un fraier ( acum doamne, n-am nimic cu baiatu ). In locu lui valeu iese-am cu toate si le făceam sa sufere. ( pe cine mint eu aici ). Ai sa vezi atât de mult o sa va iubiti ca o sa isi bată joc de tine ai sa suferi si bine imi pare.