| SamuelTudosa a întrebat:

TPU! Am o nelamurire..Deci am o fata din clasa cu care ma inteleg fff bine..desigur datorita sms-urilor si retelei de socializare Facebook.vb si la sc...Chestia e ca eu daca sa spun o ciupesc sau ceva de genul in joaca se supara pe mine...dar daca e alt baiat..se joaca cu el chestii! De ce ar avea alt comportament cu mine? Si nu, nu cred ca e chestia: Are alte asteptarii..sau alte chestii!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa o intrebi chiar pe ea de ce se comporta diferentiat. Este de neinteles deoarece consideri ca-ti este prietena.

| Pinocchio a răspuns:

Poate doar tu crezi ca ea te place si de asta nu iti permite sa o ciupesti, sau chiar ar vrea sa fii altfel decat restul pentru ca te place.