| SamuelTudosa a întrebat:

TPU! Scuze pentru cei care au mai vazut intrebarea dar eu nu m-am lamurit! Deci am o fata din clasa cu care ma inteleg fff bine..desigur datorita sms-urilor si retelei de socializare Facebook.vb si la sc...Chestia e ca eu daca sa spun o ciupesc sau ceva de genul in joaca se supara pe mine...dar daca e alt baiat..se joaca cu el chestii! De ce ar avea alt comportament cu mine? Si nu, nu cred ca e chestia: Are alte asteptarii..sau alte chestii!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

"Are alte chestii" pe care tu nu le ai!

| SkyPilot a răspuns:

Fie ca nu te place cat sa te lase sa o atingi, fie ca dimpotriva, de la tine vrea mai mult. La scoala urmareste si alte semne (in general daca se poarta mai bine cu tine decat cu altii) si ai sa stii care din alternative e cea corecta.

| Țoglă a răspuns:

Nu vrea să fiți prea apropiați pentru o eventuală relație.

| Pinocchio a răspuns:

Daca ea accepta ca retsul baietilor sa o ciupeasca dar pe tine nu, clar are ceva cu tine.
Ori nu te place asa cum crezi, ori chiar are alte asteptari tocmai de la tine pentru ca te place.

| Adrianos112 a răspuns:

Aizicis i vertik, daca vrei succes, cumpar de la baba talismun, care te scapa de carpa si de alte kaka