| JohNNN a întrebat:

TPU, am o problema urata rau :-s Am fost timp de 6 luni cu o fata(tiganca) mi-am inceput viata sexuala cu ea aman2 eram virgini. Problema este ca imi este frica daca afla tasu' ce se intampla? Multi prieteni de aceeasi rasa cu ea mi-au spus ca eu nu am ce sa patesc pentru ca nu sunt roman. Si pe ea o bate. Va rog sa ma ajutati :-s Sunt speriat, nu vreau sa ma casatoresc, mai ales de la varsta asta happy

PS: Nu vreau raspunsuri de la oameni fara minte.

5 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Tatasu nu are ce sa iti faca.
Doar sa nu ai tu remuscari fata de tipa sau de ce va pati ea daca afla taicasu.

| hackey a răspuns:

Nu ai precizata varsta dar daca ai zis ca au trecut 6 luni inseamna ca faptul ii consumat. Legal nu poti pati nimic

| JohNNN explică:

Am gresit. Eu sunt roman ea tiganca.
eu nu am ce sa patesc pentru ca nu sunt roman. ( Am vrut sa scriu Tigan)

| JohNNN explică:

Nu ma intereseaza ce pateste acum este egala cu 0 in fata mea. M-am despartit de ea de 7 luni si ceva pentru ca... ii place viata, ca sa nu o fac altfel

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru JohNNN):

Parerea mea este chiar daca zici ca nu iti pasa de ea, tot iti este gandul la ea.Corect?big grin
Si din cate vad imi dai de inteles ca nu te iubeste, atunci de ce si'ar fi inceput viata sexuala cu tine?
Nu fii asa de indiferent. uneori nu este bine.Ca presupun ca ai avut sentimente sincere fata de eawinking