| CătiS4444 a întrebat:

TPU as putea avea o relatie cu un verisor de-al 3-lea
Problema e ca ne placem foarte mult si chiar suntem impreuna doar ca parintii sunt cam impotriva
Parintii mei deja nu au nimic impotriva dar parintii lui mereu spun ca nu putem fi impreuna si asta ma cam deranjeaza
Am nevoie de ajutorul vostru
Dau funda

2 răspunsuri:
| Efemerida a răspuns:

Nu ar fi nimic in neregulă într-o astfel de situaţie. Chiar si din punct de vedere legal, totul e okay. Nu ar fi okay sa ai o relaţie cu un verişor de graful 1. Dar daca e de-al 3lea e foarte okay. Ar trebui sa le arătaţi părinţilor lui ca pana si in constituţie nu spune ca ar fi ilegal laughing Baftă

| Holiday a răspuns (pentru Efemerida):

Nu constitutia stipuleaza asta, dar da, din punct de vedere legal nu exista nici o problema. De fapt nu exista probleme din nici un punct de vedere.