| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a întrebat:

TPU aseara la club am iesit cu iubitul meu si am dansat, am baut un suc (ne-am distrat) spre sfarsit fostul meu iubit, nici nu vreau sa mai aud de el m-a luat si m-a sarutat cu forta, prietenul actual a sarit in apararea mea si a inceput sa-l bata, (prietenul meu practicand box) a iesit urat, cert e ca ma evita pur si simplu nu stiu ce are cu mine acum, oare este suparat pe mine? De cand am ajuns acasa de la club l-am tot sunat si de fiecare data ocupat imi da, pe mess este offline a fost pe mess dar busy cu un status nu prea grozav(Lasati-ma in pace, nu vreau sa vb cu nimeni). Ma simt vinovata oarecum de cele intamplate, ne iubim mult, dar DE CE MA EVITA? Nu l-am vazut azi deloc si noi nu stam de obicei 1 ora despartiti. Puteti sa imi ziceti va rog ce credeti?, si dati-mi o idee de un gest frumos pe care l-as putea face ca sa ma ierte, daca el considera ca am gresit

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Suna'l si spune'i ca vrei sa ve intalniti...Si ii explici totulwinking
Ii spui ca tu numai pe el il iubesti si ca acel baiat te'a sarutat cu forta...Tu nu ai vrut...Mai intai da'i un mesaj si spune'i sa te ierte si ca iti e dor de el love struck
Spune'i ca iti e foarte dor sa il saruti, sa il strangi in brate, sa ii spui cat de mult il iubesti day dreaming Roga'l sa nu uite de voi si sa-ti dea un semn...sadlove struck
Ai grijawinking Imi poti da mesaj pe privat cu ce rezolvibatting eyelashes

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Artemis!
Nu-l mai cauta o zi-doua! Acum el fierbe si inca e in stare de soc si are nevoie de timp ca sa se impace cu ideea. Iar in timp va realiza, ca nu e suparat pe tine, ci pe situatia creata, si va putea din nou sa te priveasca in ochi.
Nu e usor sa accepti faptul, ca iubita ta a fost sarutata de altcineva, asa ca da-i timp! Si nu te mai agita! Daca te iubeste, se va intoarce la tine sau, mai bine zis, nu te va mai bloca.
Succes!

| Nextone a răspuns:

Eu cred ca acum este socat de cele intamplate si incearca sa accepte situatia...cred ca va intelege ca nu esti tu de vina cu nimic.Mai lasa-l putin in pace o zi doua si daca nu te cauta, cauta-l tu.Ar fi pacat sa te paraseasca dintr-o asemeanea prostie.Fi linistita o sa va impacati cat de curandhappy

| DdDiX a răspuns:

Incearca sa-l suni cat mai des in continuare poate asa isi va da seama ca u nu ai gresit in toata treaba... trimitei mesaje spune-i ca u nu ai vrut sa-l saruti pe ex* ca numai pe el il iubesti poate asa vei reusi si incearca sai recastigi increderea:d

Fundita celui care ma ajuta

| onlyketoops a răspuns:

Lasa-l sa-si revina putin o zi doua cat e nevoie si asteapta sa te sune el.Din cate am inteles nu ai cum sa dai de el pana nu o va face el primul.E normal, e suparat, asteapta si u sa-i treaca.

| AnonimNoName a răspuns:

Daca iti da tot timpul ocupat poti sa-i lasi un sms in care il inviti sa va intalniti undeva si ii explici cum s-a intamplat, iar daca te iubeste atat de mult va fi de partea ta, te va crede... sper sa-ti fi fost macar putin de ajutor...
pa.:* aa si succces!:* sper sa ii treca cat mai repede supararea:*

| Luana_5142 a răspuns:

Pai tu nu ai gresit, el este un las...ii e frica sa infrunte obstacolele ce ar putea sa apara referitoare la relatia voastra...imi pare rau! nu-ti cere iertare caci se spune ca atunci cand iubesti sa nu iti ceri iertare, mai exact sa nu ai pentru ce sa iti ceri iertare!

| yos a răspuns:

Daca u ai lasat dupa fostul tau iubit sa faca chestia asta u l-ai invatat stai linsistita o sa va impacati