| Florian_7900 a întrebat:

TPU daca ma-ti putea ajuta v-as fi foarte recunoscator.Am si eu o problema cu prietena mea.De la un timp nu ne mai intelegem ne cam certam, ea ma tot critica intr-una si niciodata nu e multumita de mine(parca ea uneori cauta motiv de cearta, asa mi se pare mie nu zic ca eu sunt vreun sfant poate e si vina mea nu zic nu dar parca orice cade in spinarea mea), dar cu aceste momente proaste avem si unele foarte bune(de exmeplu ne sarutam facem sex iar dupa asa dintr-o data ne certam asa prosteste ca ei nu ii place cum ma uit la ea sau alte motive idioate)care ar putea fi motivul certurilor? Mentionez ca asa mi se pare mie poate ea vede totul dintr-o alta parere.Ca fata cum ati vedea situatie dc ati putea fi suparata? Mentionez ca sunt cu fata de 1 an si ceva nu o insel si numi bat joc de ea in vreun fel

7 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Pai nu stiu nu te mai iuta ata la ea, las-o putin sa creda ca nu ai fi distrus daca ti-ar da papucii, asa te va dorii mult si nu va vreti mai certa, dar oricum une e iubire e si cafteala laughing parerea mea(aaa. da. si daca iar face asa mai bine sarut-o repede cand deschide gura ca sa o inchiziwinking

| Ciprian a răspuns:

Poate te pune la incercare. Sa vada cum reactionez daca se poarta asa cu tine. Trateaz-o cateva zile cu indiferenta si vezi reactia ei.

| cryssa a răspuns:

Fiecare relatie are momente dificile...
daca sunteti impreuna de 1 an nu merita sa va certati pentru chestii asa banale
o sa va intelegeti pana la urma...
poate vrea si fata ceva romantism, ceva nou...vezi tuoh go on

| MariusPopa a răspuns:

Florian eu zic ca face asa din prea mult stat impreuna.Probabil voi petreceti foarte mult timp impreuna. Daca v-ati vedea o data pe saptamana iti zic eu ca nu ar mai fii asa. A doua posibilitate ar fi ca poate tu fara sa vrei poate chiar te ia gandurile sau iti amintesti ceva si chiar te uiti urat la ea.Si a 3-ia si poate nu ultima varianta ar fi ca poate nu a fost multumita de partida de sex cum ii spui tu. Poate si-ar fi dorit sa faceti "dragoste" nu sex.

| 2122009 a răspuns:

Daca te critica si nu e multumita de tine, sincer nu are rost sa mai stai langa ea straight face Din moment ce nu te sprijina, nu te sustine si nu crede in tine inseamna ca nu ii pasa si ca e prefacuta :-s Sper sa nu ma intelegi gresit, sau sa te superi dar asa vad eu lucrurile >big grin

| Florian_7900 explică:

Sunt romatic dupa parerea mea adica de ziua i-am i-am luat 15 trandafiri si pnm cand facem cate o luna imrepuan mergem la film iesim la suc mai mereu vorbesc frumos cu ea o alint...

| Florian_7900 explică:

Cred ca ai mare dreptate cu prima si ultima varianta petrecem mult timp impreuna si sincer sa fiu partida de sex a fost aiurea lipsita de romantism...