| Elena_6175 a întrebat:

TPU de ce nu-mi mai apar rasspunsurile pe care le daustraight face?

multumesc. scuze categoriabig grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil esti un utilizator avertizat si ai sanctiune o luna de zile asa putand da doar 5 raspunsuri pe zi

NOname
| NOname a răspuns:

Postarile noastre apar cu o mica intarziere (0-15 minute), pentru ca dureaza pana se actualizeaza datele site-ului (actualizarile se fac cam o data la 10-15 minute). Numai bine!

| Mihai7best a răspuns:

Iti apar dar dupa cateva minute happy asteapta 2-3 minute si o sa vezi ca ti-au aparut

| SEXobeat a răspuns:

O sa apara incurand doar trebuie aprobate