| cristiansonix a întrebat:

Salutare TPU cum pot face sa apar de mai multe ori intr-o poza? funda si scuze categoriabig grin

1 răspuns:
| Buubbu a răspuns:

Trebuie sa o editezi.E simplu.Sunt multe programe de editat poze.Cauta pe net.Sau exista si varianta mai grea. Faci o panorama iar apoi faci poze in locurile care apar in panorama respective. Apoi le decupezi (chiar si cu paint) si le introduci in panorama.(Ti-am spus, asta e mai greu.E nevoie de multa precizie.) Sper ca te-am ajutat happy