| FreeDeejays a întrebat:

TPU de ce nu simt placere cand frec laba? laughing rolling on the floor funda cine i-mi explica

Răspuns Câştigător
| B_7797 a răspuns:

Wai wai teo rolling on the floor) ce experta esti mami laughing)

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pentru k esti obisnuit puiut, daca vrei te labaresc eulove struck te termini in 5 secundelove struck:X sunt experta:X

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Poate nu dai cu nimic pe domnul SCULAMENT si nu-ti aluneca mana aia de lopatar si in loc sa te simti bine...te simti julitbig grinbig grin

| marius7292 a răspuns:

Ai m-ai facut asa poate ca de aia e thinking

| zgomotoasa a răspuns:

Poate o faci prost sau poate nu te gandesti la ceva ce sa te >> satisfaca

| B_7797 a răspuns (pentru zgomotoasa):

Wai wai teo rolling on the floor) ce experta esti mami laughing)

| Rares0000 a răspuns:

Ori esti ipotent ori nu faci bine