| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bisexual,fac sex anal pasiv,placerea pe care o simt e imensa,dar am o problema, nu am erectie de fiecare data cand sunt penetrat anal De ce? simt aceeasi placere si cand am erectie si cand nu am erectie, iar finalul e o ejaculare cu o eliberare mare de sperma, fara sa mi-o frec cu mana.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo tie, bine ca nu te reproduci!

| Crackman a răspuns:

Bravo la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well, esti bi doar daca iti plac barbatii.
Daca doar ai un anumit fetish oentru sexul anal, dar nu te atrag barbatii, asta inseamna ca esti straight. Banuiesc ca stii ca multe cupluri folosesc strap-on tocmai din cauza asta.
Ceea ce se intampla e normal. Adica, punctul G al barbatilor se crede ca e in prostata. Ea poate fi stimulata prin tuseurile rectale sau mna, prin actul anal.

| Dan2009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, nu ma atrag barbatii, ma atrage doar penisurile lor daca sunt epilati inghinal si sa nu miroase.

| timidu89 a răspuns:

Ești homo direct nu bi.

| Dan2009 a răspuns (pentru timidu89):

Nu sunt homo, sunt bisexual, sunt casatorit, fac sex si cu femei

| Together a răspuns:

Ejaculezi si fara erectie? Cum poti fi excitat fara sa ai erectie? Sau placerea e mai mult conexiunea pe care o simti cu partenerul?

Daca ai face sex cu o femeie care iti place fara erectie, te-ai putea simti la fel de bine?

| timidu89 a răspuns (pentru Together):

Nu cred ca termina fără erectie. Deși sunt ce se uda la sărut de exemplu, poate chiar termina dar nu cu ea fleasca. Cam greu de înțeles ce spune el, de regula îți place un singur sex. Eu nu vad cum sa te atragă bărbații dacă îți plac femeile

| Dan2009 a răspuns (pentru Together):

Placerea se produce in interiorul anusului, prin excitarea terminatilor nervoase din anus, penisul partenerului maseaza prostata si asa se produce ejacularea, pe asta se bazeaza sexul anal intre barbatii homo sau bisexuali si ejaculezi si fara erectie.

| Together a răspuns (pentru Dan2009):

Interesant, inseamna ca excitatia sexuala nu e perfect corelata cu erectia.

Am mai vazut in filme ca cel penetrat nu e neaparat in erectie dar am presupus ca nu e excitat. Nu cred ca am vazut sa aiba orgasm fara erectie totusi.