| soADE a întrebat:

TPU. de craciun. nu prea stiu ce sa ii fac cadou prietenului meu.ne cunoastem de mult timp. si imi placea de el si lui de mine. numai ca nu eram impreuna. si nici acum nu suntem impreuna dar m-a intrebat daca vreau sa fim. si nu i-am raspuns. i-am spus ca vreau sa ma intrebe in fata happy. in fine. cum nu suntem inca impreuna. ma gandeam sa ii fac cadou o rama cu o poza de-a mea thinking nu stiu sigur. pentru. ca nu am poze impreuna cu el. si de aia ma gandeam la una doar cu mine thinking ziceti-mi si voi. si nu mai apuc sa fac poza cu el ca deja e craciunul si trebuie sa ii dau cadoul. :* e buna ideea asta?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Da sigur este buna, daca te iubeste mult sunt sigur ca i va face placere o poza cu tine in rama.

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Usor narcisista ideea laughing merge! Am facut si eu cadou unei prietene de ziua ei un tablou cu mine, mai demult laughing