| GeannyCatty a întrebat:

TPU! Help! Deci un baiat mi-a dat un site, nu stiu cu ce...mi s-a incarcat ceva pe ecran nu e cu unistal si l-am aruncat la gunoi. si mi se inchide chromu dupa cateva minute, dupa c il deschid. cum fac sa opresc asta? scuzat categoria!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dakkar a răspuns:

Ar trebui sa ai grija pe ce site-uri intri, s-ar putea ca el sa aiba un virus care spameaza mesaje cu site-uri...citeste intotdeauna numele site-ului si daca te ajuta cu ceva daca intri pe el...ai grija la site-uri cu nume ciudate, is doar link-uri catre alti virusi. La faza cu chrome nu te prea pot ajuta, sunt mai multe posibilitati, dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou si ai grija pe ce site-uri intri.winking