| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Sall am urgent Nevoie de Ajutor... De la un timp cand deschid Pc `u mereu cand il deschid sta intre 5 -10 minute pornit si se inchide singur si imi scrie pe Ecran ceva de genu " No Singal Input " sau cam asa... pls ce trebuie sa-i fac. Dau Funda si sca categoria

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica daca este conectat monitorul la placa video! Daca totul este Ok acolo, inseamna ca ai probleme cu placa de baza care trebuie reparata sau schimbata la un service specializat.
Bafta!