| anonim_4396 a întrebat:

TPU masturbarea poate sa-mi afecteze sanatatea? O practic destul de rar.

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Da, te poate afecta.
Acesta masturbare, este o rectie psihosomatica.
Este demonstrat ca instinctele te pot imbolnavi.

In ziua de astazi foarte multe persoana sufera din cauza instinctului de supravietuire.

Instinctul de reproducere, este asemanator, acestui instinct de supravietuire.

Trebuie sa ai grija la instinct, pentru ca aceste instinct te poate imbolnavi.

Daca se activeaza instinctul, este ca si cum ai face masturbare.

De aceea pentru a te lasa de masturbare, trebuie sa ii intelegi programarea, asa poti lupta de la radacina.

6 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Sanatatea nu. Vezi sa nu devii dependent si sa iti placa mai mult ca sexul.

| BubbleTea a răspuns:

Ce e prea tarziu?

| cineva666 a răspuns (pentru BubbleTea):

E prea tarziu..deja ti-a afectat sanatatea.

| cineva666 a răspuns (pentru BubbleTea):

E prea tarziu... deja ti-a afectat sanatatea sad

| camellies a răspuns:

Nu,este în regulă!