| timidul96 a întrebat:

Masturbarea poate să afecteze creșterea sau dezvoltarea penisului?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvoltarea penisului se produce si se desfasoara/decurge in conformitate cu informatia genetica inscrisa in cromozomii existenti in ADN-ul fiecarei persoane de sax masculine. Astfel ca penisul va avea lungimea programata genetic, fiindca aceasta lungime finala nu este influentata, afectata sau modificata nici de masturbare si nici de activitatea sexuala prestata. Multa sanatate!