| DJSpook1 a întrebat:

TPU pana la urma cum imi dau seama daca ma place o fata, nu inteleg nimic, toti spuneti ca se uita la tine, se joaca cu parul, te urmareste peste tot, te baga in seama, sincer cunosc fete care isi mascheaza asa de bine emotiile, vreau si eu raspunsuri mai clare, cineva care le are cu psihologia, ceva gesturi mici, se dilata pupilele.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci se rezuma la ceva extrem de simplu, o abordezi cat mai natural si o intrebi in mod direct fara ezitare daca are sentimente si este atrasa de tine precum si daca accepta sa-ti fie prietena/iubita. De asemenea lanseaza propunerea de a va intalni in vederea unei plimbari menite a va cunoaste mai indeaproape.In caz contrar ti-o ia altul mai tupeist inainte de a-ti da seama. In functie de raspunsul primit iti vei da seama fara echivoc care este situatia reala. Si nu uita, cu rusinea mori de foame, cu adevarul in mana si cu penisul in pantaloni. Deci indemnul este doar unul singur; actioneaza deoarece oricare va fi raspunsul vei fi in castig. Succes.

1 răspuns:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, destul de amuzant ce zici, dar nu, nu exista o asemenea deducere standard dupa care sa-ti dai seama ca o fata te place, chestia asta se simte, tu niciodata nu ai de unde sa stii daca nu iti zice altcineva, daca nu iti zice ea sau daca nu va apropiati, te poti insela oricand si oricum, e ceva echivoc.
Sa ai o zi placuta, gandeste-te ca nu e mare lucru si ceva normal si ceva frumos, daca se intampla ceva bine daca nu, nu, asta iti este dat.
Sa ai o zi placuta!