| skiziiskiz a întrebat:

pun postarea pentru o pretena, Lavinia. A fost cu un baiat, Bogdan. S-au despartit cam de 4 luni.Lavinia chiar il iubeste(adevaratul sens, nu facatorii) de 1 an jumate, si au fost impreuna o luna, acum 5 luni. Ea inca tine la el, ffffffffffffffffffffffffffffffffff mult. iar el, da ceva semne...se tot uita la ea(mereu, daca stiti ce inseamna.mereu.in fiecare pauza, 80% din timp cand stau si nu-i sepana pereti, daca intelegti, se uita la ea, si zambeste cald), vorbeste cu pretenii lui despre ea, nu site cum sa se bage in seama si gaseste cele mai stupide cai(o data l-a luat pe cel mai fraier coleg de clasa si i-a zis la ala ca sa se dupa la Lavinia ca e pretena lui, si Bogdan site ca Laviniei nu ii place asta, si stia ca asa o face sa-l bage in seama, caci ea vorbea cu toti, doar pe Bogdan nu il baga in seama), o cicaleste si cand vorbeste cu ea, mereu zambeste pana la urechi si i se dilata pupilele(am auzit ca asta inseamna ca ii place ceea ce vede). dar cand il intreaba pretenii fetei daca o mai place, el raspunde" pe urata aia? nu o mai plac! e urata si proasta". si Lavinia e una dintre cele mai frumoase fete(top 3)de pe nivel de clasa.Fosta pretena a lui Bogdan, este Lavinia 2, seamana ca doua picaturi. si, stiu povestea, fiind la scoala cu ei. Iar eu stiu sa citesc privirile destul de bine, si mie mi se pare ca minte Bogdan cand zice de Lavi ca e urata si ca nu o mai place, adica ii sclipesc ochii de doamne fereste cand o vede, si se mai intampla sa ramana blocat, fara sa mai poata vorbi(Bogdan), cand o vede

Voi ce ziceti? o mai place?

funditaaa :*:*

Răspuns Câştigător
| stuff144 a răspuns:

Din ce mi-ai descris tu, categoric. o place si poate o vrea si inapoi dar poate nu mai are curaj ca il vad ceilalti si vor zice despre el ca e nehotarat. spune-i prietenei tale, ca daca inca are sentimente fata de el sa fie deschisa si sa ii spuna in fata ce a observat la el ( adica ca o place) si ce simte ea pentru el. ureaza-i succes. sa ma anunti ce au facut

1 răspuns:
| sweet0girl a răspuns:

Eu cred ca da. Poate ca neaga pentru ca are impresia ca daca spune ca inca o mai place o sa pice de fraier