| GabiiHaș a întrebat:

Cum iti dai seama ca te place un baiat,uitandu-te numai in ochii lui?
adica,i se dilata pupilele,ii lucesc ochii, se uita fix la tine.

8 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Iti zambeste si are o sclipire in privire.

| neutrino a răspuns:

Seamana cu un martian.

| AngelBoy a răspuns:

Nu este o lege universal valabila, unii pot sa iti zimbeasca atunci cand se uita la tine si fara sa te placa, altii sunt mai rigizi, mai duri si chiar daca te plac nu-ti zambesc, daca vrei sa stii cat este de interesat cel mai bine este sa te duci la el si sa il intrebi daca ati vrea sa va cunoasteti mai bine, nu astepta sa vina el la tine, ia initiativa si arata-i ca tu esti cea interesata, eu tot timpul am fost dat pe spate de fetele care au luat initiativa si te asigur ca toti baietii si-ar dori sa fie abordati de fete (chiar daca nu recunosc foarte multi lucrul asta, e adevarat.)

| OannaDummY a răspuns:

Poi din cate stiu. Se uita fix la tine, iti face cu ochiul, sau iti zambeste intr-un fel anume tongue.

| WoX a răspuns:

Se dilata o..........hai ca vb urat

| HaoseBrap a răspuns (pentru WoX):

Se dilata sangele din penis, provocand erectie? laughing

| DarkBlood32 a răspuns (pentru HaoseBrap):

rolling on the floor pai daca un baiat priveste o fata sexoasa normal ca ii se dilata... laughing

| AndreeaDeya1999 a răspuns:

Eu cred ca ma place....se uita la mine intr-un anumit fel si eu ma simt de parca asi zbura in preajma lui...