| akialexe123456789 a întrebat:

TPU prietenele mele se cearta cu iubita mea ce se fac
?

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ce intrebare, Doamne. Este adevarat ca ambele parti sunt importante, si prietenele, dar si iubita, insa nu trebuie sa alegi. Aplaneaza conflictul printr-un,, INCETATI SI GATA''. Ai putea sa renunti la prietene doar cat se calmeaza si apoi sa le reiei.

| Carmen100 a răspuns:

Ar trebui sa o sustii daca ea e "victima" sau o ii spui ca e mai bine sa inceteze daca ea se ia de altcineva

| suntZeu a răspuns:

Depinde cum e pusa problema, daca te pui sa faci dreptate si sa alegi faci o prostie... daca prietenele tale sunt atat de idioate sa se ia in gura cu prietenul tau asta e cine se aseamana se aduna.Iar daca prietenul tau adora sa se certe cu fetele e clar ca educatia lui e ca erectia chinezilor...nu se vede

| Mwrinella a răspuns:

Care sunt mai importante pentru tine prietenele sau iubita? Nu trebuie sa alegi intre ele dar, poti sa pui pe locul doi prietenele sau iubita thinking